The Last Raiders
0 (0)

The Last Raiders

Opis:

Ostatnim Raiders gra  jest fajna gra fabularna, w której czterech bohaterów strzelać atakowanie potworów, poprawić umiejętności i broń do walki z wrogami.

Gracz otrzymuje zachwycający zespół śmiałków, którzy są gotowi do walki o kontynuację życia na planecie. Powodem nadchodzącej apokalipsy były potwory, które chcą przejąć ładną strefę. Rozgrywka podzielona jest na historie, z których każda składa się z kilku fal przeciwników zbliżających się z góry ekranu. Bojownicy stoją w dolnej połowie platformy, używają swojej broni i umiejętności, aby zniszczyć każdą paskudną istotę. Jeszcze niżej na ekranie są karty totemów, możesz wybrać atakującego lub użyć przycisku automatyzacji. Po zmasakrowaniu jednej grupy przeciwników oddział biegnie przez miasto w poszukiwaniu kolejnych wrogów.

Każdy bohater ma indywidualną taktykę i mocne strony. Jeden wojownik jest zdeterminowany, aby chronić swoich kolegów z drużyny, drugi zapewnia ciągłe obrażenia. Wojownicza dziewczyna może w krótkim czasie zadać największe obrażenia swoją bronią palną, a jej koleżanka z dwoma pistoletami staje się idealnym pomocnikiem w walce. Ulepszona broń wpływa nie tylko na technikę walki, ale także na charakterystykę postaci. Arsenał broni można podzielić według rodzaju lub rzadkości. Zaleca się dołączanie dodatkowych części do karabinów, pistoletów i armat w celu zwiększenia ich skuteczności.

Charakterystyczne cechy gry The Last Raiders:

  • ochrona terytoriów przed obcymi potworami;
  • zespół  4 fajnych wojowników;
  • imponujące zdolności każdego podopiecznego;
  • pompowanie broni, poszerzanie arsenału;
  • udział w bitwach PvP.

Agresywne potwory i wysoka dynamika tego, co się dzieje, trzymają użytkownika w napięciu. Fani konfrontacji z prawdziwymi użytkownikami mogą przejść do bitew online. Każdy gracz będzie kontrolował oddział postaci i będzie próbował ułożyć zwycięską strategię dla szarż. Należy zwrócić uwagę na różne kombinacje umiejętności. Kolorowa grafika z futurystycznymi odcieniami tworzy atmosferę ponurej przyszłości. Daj planecie szansę na rozwój i dobrobyt dla dobra ludzkości!


Reklama

The Last Raiders

Wszystkie aplikacje LEANDONPLAY na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/15 12:19
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |