Bio Inc. Odkupienie
0 (0)

Opis:

Game Bio Inc. Redemption  to symulator medyczny, w którym możesz znaleźć choroby i wyszydzić pacjenta lub przywrócić mu zdrowie i działać jako medyk.

Użytkownik musi wchodzić w interakcje z pacjentami, którzy mają wiele konkretnych skarg. Projekt szczegółowo bada ciało, można zidentyfikować obszary problemowe i rozpocząć diagnostykę. Ponadto analizowany jest styl życia pacjenta i przepisywane są środki terapeutyczne. Ponad pół tysiąca chorób ze szczegółowymi opisami i objaśnieniami sprawia, że ​​zanurzenie się w tematy medyczne jest interesujące i ekscytujące. Pierwsze zadania są stosunkowo proste, ale po zdobyciu doświadczenia początkowego możesz zmierzyć się ze złożonymi zagadkami, które wymagają budowania długich łańcuchów rehabilitacji lub formowania upośledzeń z ukrytymi objawami.

Z pozycji lekarza ważne jest złagodzenie cierpienia osoby, która przychodzi na wizytę, zidentyfikowanie przyczyny problemu, znalezienie optymalnej kombinacji szczepionek i środków terapeutycznych. Poprawa stanu, a następnie całkowite wyleczenie będą najlepszymi wskaźnikami prawidłowej pracy specjalisty. Jeśli gracz preferuje negatywny scenariusz, to trzeba poszukać sposobów na zaostrzenie problemów, jeszcze bardziej dotknąć cierpiącego i doprowadzić go do śmierci. Ważne jest, aby sprowokować pojawienie się nowych dolegliwości, wymyślać choroby i wypaczać ludzkie ciało, które wpadło w ręce przedstawiciela zła.

Charakterystyczne cechy gry Bio Inc. Odkupienie:

  • możliwość prowadzenia działań terapeutycznych, ratowania życia;
  • przejście na ciemną stronę, zniszczenie osoby;
  • ponad 600 realistycznych dolegliwości i objawów;
  • kilka poziomów trudności rozgrywki;
  • zyski i nagrody za osiąganie celów.

Kolejna wersja symulatora medycznego może pochwalić się ulepszeniem komponentu wizualnego. Deweloper ciężko pracował również nad zwiększeniem realizmu, szczegółowo opisując scenariusze. Nagrody motywują ludzi do dążenia do nowych wyników. Otrzymane kredyty możesz wydać na ulepszenia, które pozwolą ci zająć się jeszcze trudniejszymi sprawami. Gromadząc wiedzę i doświadczenie, możesz rozszerzyć używane narzędzia, działać jaśniej i pewniej. Doprowadź pacjentów do wyzdrowienia lub spraw, by biedni ludzie cierpieli w obliczu pewnej śmierci!


Reklama

Pobierz Bio Inc. Odkupienie 0.80.283

informacje ogólne
wersja 0.80.283 (283)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:52
rozmiar 127.75 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/16 10:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |