Cyberworld Online
0 (0)

Opis:

Gra Cyberworld Online  - to multiplayer Roleviki, który ma do czynienia z mafią, eliminacją wrogich gangów w mieście, aby udowodnić swoją gangsterską tożsamość.

Oddział gracza trafia do niebezpiecznego miasta, w którym konieczne jest wykonanie wielu misji, uczestniczenie w zadaniach i pozostanie nietkniętym. Otwarty i bardzo brutalny świat cyberpunka najwyraźniej nie jest zadowolony z pojawienia się nowej postaci. Początkowo totem ma tylko jeden rodzaj broni białej. Później możesz odblokować inne modele, a nawet liczyć na opcje broni palnej. Tony niezwykłej broni są sprzedawane za fundusze w grze i można je zdobyć, wypełniając misje. Podjęte zadania są wyświetlane na specjalnej małej mapie. Ich ukończenie zapewnia dodatkową siłę.

Postać może poruszać się pieszo lub korzystać z transportu, fajne samochody pozwolą Ci poruszać się szybciej. W nocnej metropolii chodzą różne postacie, często można znaleźć totemy innych graczy. O ile wcześniej nie zgodzili się na współpracę, są uważani za wrogów. Dozwolony jest każdy nadciągający atak. Futurystyczna sceneria zakłada również spotkanie z tłumem wrogich robotów. Po zabiciu wrogów możliwe staje się podniesienie ekwipunku pokonanych.

Charakterystyczne cechy gry Cyberworld Online:

  • walka z cyberpunkową mafią;
  • niszczenie robotów i żywych przeciwników;
  • futurystyczne typy broni;
  • ulepszanie umiejętności i narzędzi;
  • tryb wieloosobowy dla maksymalnie 8 uczestników.

Stylistyka cyberpunkowa stwarza wyjątkową atmosferę miejskiego środowiska. Projekt graficzny z elementami futuryzmu przenosi gracza w zupełnie inną przestrzeń, z własnymi prawami, celami i zasadami. Muzyka w tle pasuje do zamierzonego ustawienia. Spektakularna lokalizacja jest interesująca do zwiedzania, nie ma ograniczeń co do kierunku ruchu. Kąt widzenia można łatwo zmienić, a znajome sterowanie pozwala od razu się do niego przyzwyczaić Oryginalne skórki podkreślają osobowość bohatera, dopuszcza się również modyfikację broni. Różne mafie straciły orientację i wierzą, że mogą zrobić wszystko. Zostań najbardziej autorytatywnym gangsterem, rozpraw się z nietaktownymi bandytami!


Reklama

Pobierz Cyberworld Online 1.4.2

Nowości w tej wersji
Added consumable items system with the first item - Medkit
Added packages of consumable items and crafting materials to the shop
Adjusted some UI windows
Changed price of the first car
Added two cars available for player to buy
Added outfits to male and female player character
Changed default female outfit
Fixed bugs
informacje ogólne
wersja 1.4.2 (40)
Data umieszczenia 2021-12-21 06:26
rozmiar 55.82 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/16 12:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |