Opis:

Gra Mokken  to wciągająca bijatyka, w której stickman bierze udział w pojedynkach, powala przeciwników, zadaje im precyzyjne ciosy, próbuje przejść rundy z jak najmniejszymi obrażeniami.

Użytkownik steruje popularną postacią, odpowiada za każdą akcję, kontroluje manewry. W górnej części ekranu wyświetlane są paski stanu dwóch przeciwników. Na nich możesz śledzić poziom zdrowia własnego i cudzego. W dolnej części ekranu po lewej stronie znajdują się strzałki odpowiedzialne za poruszanie się wojownikiem. Po prawej stronie znajdują się dwa duże przyciski, niebieski do uderzania, a czerwony do kopnięć. Jeśli naciśniesz oba w tym samym czasie, postać uderzy się w głowę. Kiedy planowany jest atak, określona część ciała zostaje podświetlona odpowiednim kolorem.

Ważne jest, aby zachować dystans i nie być zbyt blisko przeciwnika przez niepotrzebne chwile. W przeciwnym razie przeciwna strona będzie miała dodatkowe możliwości zadawania dużych obrażeń. Za wygrane bitwy bohater otrzymuje monety, zaleca się wydawać je na pompowanie, zwiększanie mocy i przywracanie wskaźników zdrowia. Możesz też zdobyć fundusze na minigry, które wymagają wykonywania najprostszych czynności. Gdy po prawej stronie pojawi się mały wózek z monetą, musisz na niego kliknąć i przejść do zadań. Pomagają odwrócić uwagę od głównego zajęcia, aby w pół minuty wrócić z nową siłą.

Charakterystyczne cechy gry Mokken:

  • walka wręcz stickmana z rywalami;
  • kontrola każdego ciosu;
  • zarabianie monet na ulepszenia;
  • wzmocnienie ataków, poprawa zdrowia;
  • Tryby PvP i PvE do wyboru.

Gracz obserwuje, co się dzieje z boku, minimalistyczna grafika 2D tworzy ciekawe środowisko. Nasycone odcienie kolorów początkowo tworzą pozytywny nastrój, pomagają stawiać wysokie cele. Deweloper oferuje kilka formatów rozgrywki, trenując z procesu przeciwstawiania się sztucznej inteligencji. Możesz także rywalizować ze znajomymi za pomocą jednego gadżetu na dwa lub walczyć online z nieznanymi użytkownikami z całej planety. Popraw swoje umiejętności bojowe, łącz manewry, szukaj stylu walki, który pozwoli ci pokonać każdego wroga!


Reklama

Pobierz 2.34

Nowości w tej wersji
Ver2.34: Performance improvements
Ver2.25: Added coin earning system!
Ver2.23: You can excavate metals and gems at the mine.
Ver2.19: Counter attack.
Ver2.18: Super quick launch.
Ver2.11: GDPR support.
Ver2.7: Adjust level.
Ver2.2: Add the last fighter!
Ver2.0: Add new games!
informacje ogólne
wersja 2.34 (60)
Data umieszczenia 2021-01-15 10:57
rozmiar 6.76 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje CoffeeBreak na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/17 13:24
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |