Transformers: RobotsInDisguise
0 (0)

Transformers: RobotsInDisguise

Opis:

Transformers: RobotsInDisguise  to fajna gra akcji , w której Bumblebee i jego przyjaciele walczą z zapalonymi antagonistami, zbierają zasoby i stają się potężniejsi.

Ulubione postacie mechaniczne działają pod przykrywką i radzą sobie z każdym wrogiem na drodze. Poziomy przedstawione są w formie misji, w których musisz zniszczyć kilka małych fal wrogów. Konieczne jest także zbieranie modułów usprawniających, zdobywanie sił do dalszych skomplikowanych zadań. Na początku do dyspozycji użytkownika jest tylko Bumblebee, później pojawia się opcja kupowania innych bohaterów, zapewniających posiłki w bitwach. Im dalej możesz się posunąć, tym więcej pomocy potrzebuje dowódca drużyny. Możesz także zmienić głównego bohatera, jeśli w skarbonce jest wystarczająco dużo bonusów na taki schemat.

Przeciwnicy są okrutni i często atakują, trzeba wykonywać kompetentne kontrataki i monitorować wydatek energii. Uszkodzenia Autoboty zadają ciosy, zbliżając się do wroga. Ważne jest, aby w odpowiednim czasie wycofać się na bezpieczną odległość, aby nie cierpieć z powodu działań odwetowych. Oryginalne manewry i triki wprowadzą w błąd agresywnego przeciwnika i zyskają na czasie. Dodatkowo totemy mogą strzelać z różnych broni, a także aktywować specjalne ataki. Nieodłączną umiejętnością Transformers jest przekształcanie się w ogromne niszczycielskie samochody, które powodują drżenie najpotężniejszych antagonistów.

Charakterystyczne cechy gry Transformers: RobotsInDisguise:

  • eliminacja Decepticonów przez Autoboty;
  • strzelanie, strajki, stosowanie ataków specjalnych;
  • odblokowywanie popularnych transformatorów;
  • ulepszenia dla totemów, duży wybór broni;
  • transformacja w fajne samochody.

Projekt powierza graczom sterowanie postaciami ze słynnego serialu animowanego. Akcja toczy się na dużej mapie, poziomy obejmują oczyszczanie małych obszarów Decepticonów i ich towarzyszy. Twórcy udostępnili wiele elementów bonusowych. Zgromadzone pieniądze można wydać na nowe postacie lub ulepszenie obecnego składu. Sprzęt, akcesoria i przyzwoity arsenał broni pozwalają na regularne aktualizacje. Spraw, aby złe transformatory zniknęły z powierzonego Ci terytorium!


Reklama

Pobierz Transformers: RobotsInDisguise 1.9.0

Nowości w tej wersji
"The War rages on, but we have a new weapon against the enemy. The COMBINERS are one of the the largest, most powerful robots on the team. Our victory is assured?" – Optimus Prime
▶ UPDATE – Added COMBINER FORCE characters.
▶ UPDATE – COMBINER FORCE toys unlock Tickets for in app rewards.
▶ UPDATE – Map screen.
▶ UPDATE – Unlock the classic STARSCREAM charcter, now available in game.
informacje ogólne
wersja 1.9.0 (1009000)
Data umieszczenia 2017-06-15 04:12
rozmiar 42.71 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie statystyk dotyczących baterii

Pozwala aplikacji na odczytywanie bieżących danych o niskim poziomie naładowania baterii. Potencjalnie umożliwia aplikacji zbieranie szczegółowych danych o używanych aplikacjach.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

Niski poziom dostępu do ustawiania orientacji (w aktualny obrót) ekranu.

SET_ORIENTATION

Dostęp do niskiego poziomu zarządzania energią.

DEVICE_POWER

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

REGISTRATION

REGISTRATION

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Hasbro Inc. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/18 10:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |