Shark Tank Tycoon
0 (0)

Opis:

Gra Shark Tank Tycoon  to zabawny symulator, w którym musisz zostać rekinem biznesowym, inwestować fundusze, podbijać rynki i dążyć do miliardów dolarów dochodu.

Użytkownik widzi propozycję biznesową, zgadza się na inwestycję lub odrzuca ofertę. Doradcy podpowiedzą Ci, na jakie aspekty zwrócić uwagę, aby inwestować i rozwijać startupy. Konieczne jest regularne inwestowanie w produkcję różnych produktów, obliczanie działań, optymalizowanie kosztów. Po zakończeniu działań przygotowawczych gotowe produkty wejdą na rynek, a przedsiębiorca będzie mógł osiągnąć zysk. Ważne jest, aby wybierać dogodne stawki i subskrybować oferty, jeśli to możliwe, formułować optymalne warunki.

Wynalazcy z różnych krajów świata oferują swoje prace, konieczne jest bardzo dokładne odfiltrowanie wątpliwych i godnych współpracy ludzi. Konkurencyjne startupy mogą przeszkadzać w realizacji planu, nie pozwól im podpisywać najlepszych kontraktów. Należy zminimalizować prawdopodobieństwo aktywnego rozwoju obcego imperium. Rozgrywka jest tworzona w formacie klikacza, możesz zarabiać na już zbudowanych przedsiębiorstwach za pomocą prostych dotknięć ich. Aby częściowo zautomatyzować procesy, warto zadzwonić do autorytatywnych asystentów, z ich pomocą użytkownik stale zarabia. Takie osobowości nie są natychmiast dostępne, ciężka i produktywna praca przyczynia się do ich odblokowania.

Charakterystyczne cechy gry Shark Tank Tycoon:

  • inwestowanie w obiecujące firmy;
  • analiza porad przedsiębiorców;
  • przyciąganie kompetentnych asystentów;
  • budowanie imperium, inwestowanie w jego rozwój;
  • rozwiązywanie zadań, uczestniczenie w questach.

Kolorowy symulator oparty na popularnym amerykańskim programie. Intuicyjna mechanika i przejrzyste zadania przyciągają fanów ekonomicznych projektów. Regularne ekscytujące misje i misje z ograniczeniami czasowymi dają poczucie podniecenia. Wejście na długo podzielony rynek jest na początku trudne. Ale nawet małe sukcesy sprawią, że doświadczeni biznesmeni będą się bać integralności swojego imperium. Zapraszam do odbierania biznesu byłym potentatom, inicjowania nowych zasad podziału praw własności i wzrostu do pierwszego miliarda. O tempie rozwoju produkcji decyduje sam inwestor!


Reklama

Pobierz Shark Tank Tycoon 1.40

Nowości w tej wersji
-Download optimizations for improved load times and gameplay experience
-Purchase toggle tutorial update
-Improved Advisor promotion system
-Bug fixes and performance improvements
informacje ogólne
wersja 1.40 (113586)
Data umieszczenia 2022-02-07 08:06
rozmiar 94.24 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

AD_ID

AD_ID

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/18 12:15
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |