Opis:

Game Soul Maskers  - to fantastyczne Roleviki, w którym chcesz wędrować po podziemnych kopalniach, walczyć z potworami i bossami, próbować zmienić kształt maski i zestaw umiejętności.

Użytkownik wybiera postać z trzech opcji, aby rozpocząć podróż po magicznych miejscach. Po drodze jest wielu artystycznych antagonistów, dążą do zabicia bohatera, spowolnienia jego rozwoju. Konieczne jest aktywne atakowanie, jeśli to możliwe, wyprowadzanie ataków combo. Wojownicy posiadają indywidualne umiejętności, ich spektrum można rozszerzyć za pomocą specjalnych masek. Przymierzanie takich akcesoriów prowadzi do zmiany wyglądu i pozwala wykorzystać niedostępne wcześniej umiejętności. Deweloper oferuje całą kolekcję oryginalnych nakładek na twarz, możesz eksperymentować, przymierzać różne modele i wybierać to, co najlepiej pasuje do Twojego stylu walki.

Gracz będzie obserwował to, co się dzieje z boku, po lewej stronie ekranu znajduje się joystick ze strzałkami do poruszania wojownikiem, a po prawej - klawisze do różnych czynności. System pompowania jest szczegółowo przemyślany, w którym bohater stale się doskonali. Opcja automatycznego ulepszania ułatwia rozgrywkę, a przycisk z automatycznymi umiejętnościami pozwala kontemplować, jak oddział samodzielnie walczy ze wszystkimi przybywającymi złymi duchami. Wykonanie dodatkowych zadań zostanie nagrodzone cennymi prezentami. Oprócz masek postać może podnosić kostiumy z ulepszeniami.

Charakterystyczne cechy gry Soul Maskers:

  • bitwy z potworami w lochach i na otwartej przestrzeni;
  • wybór oddziału spośród 3 bystrych wojowników;
  • maski ze zmieniającymi się cechami i dodającymi zdolności;
  • odkrywanie fantastycznych miejsc;
  • zebranie fajnej drużyny z przyjaciółmi.

Przygodowa gra zręcznościowa z elementami anime cieszy się wysokiej jakości systemem walki, dużą dynamiką bitew i różnorodnością przeciwników. Walki ze zwykłymi przeciwnikami przygotowują postać do spotkania z silnymi bossami, biegle władającymi sztuką kontrataku. Podczas eksploracji terytoriów możesz wpaść na kupców i inne osobistości, interakcja z nimi otwiera dostęp do ważnych informacji. Jeśli nie masz ochoty walczyć z potworami w pojedynkę, zaproś znajomych do wspólnej walki z potworami. Nie przegap szansy na wygraną!


Reklama

Pobierz Soul Maskers 1.1.83

Nowości w tej wersji
-Improved performance and minor bugs fixed
informacje ogólne
wersja 1.1.83 (83)
Data umieszczenia 2021-07-20 05:18
rozmiar 48.11 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/19 10:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |