Opis:

Gra LASERBREAK 3  to układanka dla twojego androida, a raczej już trzecia część popularnej serii, która różni się od zwykłych projektów dość dużą złożonością i tym, że nie opiera się tylko na prawdziwych prawach fizyki, ale sugeruje, że je znasz, a nie po prostu je rozumiesz.


Podobnie jak poprzednie części, nowość została przygotowana w australijskim studio errorsevendev, które może nie cieszy się tak dużym zainteresowaniem użytkowników (tylko ze względu na to, że większość ich projektów jest płatna), niemniej jednak zasługuje na naszą szczególną uwagę. Nawiasem mówiąc, tym razem twórcy postanowili nieco odejść od swojej koncepcji i udostępnili dwie wersje gry - płatną i darmową. W przypadku darmowego użytkownika dostępnych będzie tylko piętnaście poziomów, w płatnym wszystkie 45 + kilka opcji „bonusowych”, aw obu opcjach nie ma reklam.


Istota rozgrywki w grze jest bardzo prosta - trafić w cel laserem, jednak po drodze będzie sporo przeszkód w postaci ścian, narożników i innych rzeczy. Jednak na każdym poziomie istnieje wiele elementów pomocniczych, których gracz może użyć, aby osiągnąć wynik. Głównymi zaletami tego, co się dzieje, są naprawdę wyjątkowe i przemyślane poziomy, które zaostrzą cię na łeb na szyję. Jest jednak i minus, który sprowadza się do tego, że nie ma tak wielu poziomów (tylko 45 w pełnej wersji), co oznacza, że ​​deweloperzy od razu wrzucą nas do poziomu trudności, na jakim była przeznaczona gra, nie ma tutaj płynnych przejść ... Nawiasem mówiąc, jest to pierwsza część gry, która wyszła z pełną grafiką 3D i to jest niezła poprawa!


Cechy gry LASERBREAK 3 na Androida:

  • Ciekawa i przemyślana łamigłówka laserowa;
  • Fizyka jest tutaj i będziesz musiał się z tym liczyć;
  • Kilkanaście obiektów, które pomogą w rozwiązaniu;
  • Poziomy można ukończyć w dowolnej kolejności;
  • Do gry nie jest wymagany dostęp do Internetu;
  • Bez reklam.

Wady gry:

  • W wersji darmowej jest tylko 15 poziomów, w wersji płatnej już 45 + etapów bonusowych;
  • Trudność jest bardzo wysoka i jeśli nie jesteś na to gotowy, gra cię zdenerwuje.

Podsumowując: LASERBREAK 3 to bezkompromisowa gra logiczna, która jest gotowa zniszczyć lub dobrze wytrenować mózg. Generalnie trzecia część wygląda na logiczne rozwinięcie projektu, chociaż część graczy nie zgadza się z tym ze względu na 3D.


Reklama

Pobierz LASERBREAK 3 .82

Nowości w tej wersji
- Performance fixes
informacje ogólne
wersja .82 (82)
Data umieszczenia 2020-07-26 10:52
rozmiar 20.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/19 12:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |