Freeway Fury: Alien Annihilation
0 (0)

Freeway Fury: Alien Annihilation

Opis:

Gra Freeway Fury: Alien Annihilation to gra zręcznościowa , która wizualnie może przypominać cokolwiek, ale się nią nie okaże. w tym samym czasie, w którym musisz się spotkać. Ale zrozummy wszystko stopniowo.

Zacznijmy od wydawców, których zastąpiła firma Serius Games, która rzadko nas cieszy nowościami. Ma na koncie 3 części platformówki G-Switch, a dwie ostatnie wariacje okazały się dość popularne, minimalistyczna platformówka Hyper Tunnel, co jest zrozumiałe dla kogo próbował wyglądać, ale oczywiście nie wyszło i nasz nowy produkt, który choć fajny, ale nam się wydaje pojawił się za późno.

W końcu dotarliśmy jednak do rozgrywki, która toczyła się absolutnie płasko iz orientacją pionową, co oznacza, że ​​naprawdę zaczęła wyglądać jak wyścig, a raczej wyścigówka, ale ... przeciwników nie ma, a prędkość nie ma znaczenia. Okej, możesz pomyśleć, że to coś w rodzaju strzelanki przewijanej, co również jest błędem, ponieważ nie ma strzelania ani broni, a wszyscy inni uczestnicy ruchu przed tobą są neutralni.

I tu jest najciekawsza rzecz - nie zrozumiesz, dopóki nie spróbujesz. Zadaniem jest maksymalne zniszczenie i realizacja - twój bohater może skakać z samochodu do samochodu! To bardzo dziwne, przypomina zarówno GTA (część 1-2), jak i matrycę oraz szereg innych kultowych projektów. Nawiasem mówiąc, sama gra również pojawiła się gdzieś i dawno temu, przetrwała na niedawno nieistniejącej technologii flash. Ścieżka dźwiękowa zasługuje na szczególną uwagę, ale trzeba jej posłuchać.

Cechy gry Freeway Fury: Alien Annihilation na Androida:

  • Praktycznie nie masz celu, tylko wściekłość;
  • Dynamika tego, co się dzieje, jest poza skalą;
  • Poziom szaleństwa również zmierza do nieskończoności;
  • Ścieżka dźwiękowa jest nie do pochwały, to fakt;
  • Jest tu policja, czołgi i inne ważne czynniki, nie martw się o to.

Wady gry:

  • Nie ma tu żadnej fabuły i szczerze mówiąc nie rozumieliśmy, co mają z tym wspólnego kosmici wspomniani przez twórców w tytule;
  • Dla leniwych jest trochę reklam i zakupów.

Podsumowując: gra Freeway Fury: Alien Annihilation zrobiłaby furorę, gdyby pojawiła się znacznie wcześniej, a dziś jest po prostu dynamiczną i dynamiczną grą zręcznościową dla ludzi o dobrej reakcji i stabilnej psychice. A fani oryginału są już wyraźnie zajęci rzeczami z innego porządku.


Reklama

Pobierz Freeway Fury: Alien Annihilation 1.0.5

Nowości w tej wersji
Fixed issue that would cause game to crash on some devices.
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (77)
Data umieszczenia 2021-02-08 22:48
rozmiar 66.47 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/20 10:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |