Nie ma gry - Jam Edition Już
0 (0)

Nie ma gry - Jam Edition Już

Opis:

Gra Nie ma gry - Jam Edition powstała jako żart i dla żartu, jednak jak mówią, każdy żart ma ziarno prawdy, co w naszym przypadku wciągnęło ponad pół miliona posiadaczy androidów, którzy ściągnęli i docenili grę. Nawiasem mówiąc, ma ocenę 4,7, co jest wyjątkowo dobre dla projektów tego formatu.

Gra została przygotowana we francuskim studiu Draw Me A Pixel, którego pracę na Androidzie reprezentują tylko dwie gry - to dość drogi projekt o podobnej nazwie, ale znacznie bardziej rozbudowana rozgrywka. Jednak liczba pobrań wersji płatnej wynosi nieco ponad 1000, co jest skromne. Niemniej jednak tę grę, która na szczęście jest dystrybuowana bezpłatnie, można uznać za preludium do kolejnego projektu, który jest większy i za który proszą o sporą sumę.


Jeśli przejdziemy do rozgrywki, jedyne, o co można tu dyskutować, to to, że jest ona dość krótka, przynajmniej jeśli wiesz, co robić. Co do reszty, niezwykle trudno jest zrozumieć gatunek, aw niektórych sytuacjach nawet cel tego, co się dzieje. Biorąc jednak pod uwagę, że znaczenie tego, co się dzieje, jest przesycone logiką, jesteśmy skłonni wierzyć, że jest to nadal zagadka. Projekt będzie jak najbardziej klarowny i interesujący albo dla tych, którzy znają wszystkie klasyki branży gier od stóp do głów, albo nawet w nim pracują, bo jest w nim dużo specyficznego humoru, którego zwykli gracze nie mogą zrozumieć.

A sami programiści w opisie gry podpowiadają, że nie próbowali robić fajnej grafiki, nie wymyślili nowego silnika i nie popracowali nad wydajnością i generalnie proszą, aby niczego nie dotykać, nigdzie nie klikać iw ogóle nie grać w tę „nie grę”.

Ale wszyscy wiemy, co dzieje się z przyciskiem „nie naciskaj”, tutaj efekt jest mniej więcej taki sam, ponieważ jeśli zaczniesz, nie przestawaj.


Cechy gry Nie ma gry - Jam Edition na Androida:

  • Grafika pikselowa;
  • Wiele odniesień do klasyków branży;
  • To, co się dzieje, złamie twój mózg i logikę;
  • Niemniej jednak w tym, co się dzieje, jest logika;
  • Niesamowite aktorstwo głosowe;
  • Żadnych zakupów, żadnych reklam, nic.

Wady gry:

  • O czym mówimy, to nawet nie jest gra.

Podsumowując: jeśli chcesz się dobrze bawić i ćwiczyć mózg, nie ma gry - Jam Edition jest do tego bardzo odpowiednia. Po prostu nie obrażaj się, jeśli nic nie wyjdzie, po raz pierwszy jest to normalne.


Reklama

Pobierz Nie ma gry - Jam Edition Już 1.03

Nowości w tej wersji
32 bits compatibility reactivation
informacje ogólne
wersja 1.03 (12)
Data umieszczenia 2021-01-19 21:16
rozmiar 48.22 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/20 12:14
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |