Mini World Royale
0 (0)

Mini World Royale

Opis:

Mini World Royale  to wieloosobowa gra akcji , w której postacie o kwadratowych głowach walczą między sobą, eliminują przeciwników i przeżywają w zwężającym się obszarze.

Miniaturowy bohater leci na wyspę w fantastycznej latającej maszynie. Po bezbolesnym zejściu, pod kontrolą gracza, od razu zaczyna szukać broni, pieniędzy i innych bonusów, hojnie rozrzuconych po lokacji. Znalezione przedmioty przydadzą się do walki z totemami innych użytkowników. W sumie na mapie może zejść do 50 postaci, każda z tym samym celem - zostać ostatnim ocalałym na terytorium, które stopniowo się zmniejsza. Jeśli w polu widzenia pojawi się osoba wroga, musisz działać szybko, aby nie paść ofiarą kontrataku.

Jeśli ktoś pierwszy znalazł twojego wojownika, nie wahaj się odpowiedzieć ogniem. Na szczęście asortyment broni jest szeroki, wybierz i zdecyduj, który z proponowanych Ci się najbardziej podoba. Oprócz standardowych modeli z bronią strzelecką, doświadczeni włóczędzy mogą używać potężnego granatnika do walki na dystans. Miecz o specjalnej energii pomoże zwyciężyć w walce w zwarciu. Zabawne kostiumy i akcesoria pozwalają wyróżnić się na tle innych, ale nie wpływają na charakterystykę.

Charakterystyczne cechy gry Mini World Royale:

  • królewska bitwa z bitwami i zawężaniem terytoriów;
  • Przygoda PvP dla 50 użytkowników;
  • oryginalne mapy lokalizacji;
  • różnorodność broni i wyposażenia;
  • wyraziste emocje bohaterów.

Niebezpieczeństwo może pochodzić nie tylko ze strony przeciwników, czasem na drodze pojawiają się różne pułapki i zasypane bombami pola. Ważne jest, aby dokładnie zbadać otaczający Cię świat, zapamiętać położenie obiektów, aby szybko ukryć się w przypadku siły wyższej. Znajomość obszaru pomoże również zaplanować udany atak.

Strzelanka o kreskówkowej oprawie graficznej przyciąga pełnią wykreowanych światów. Postać będzie chciała przejść przez wszystkie dostępne lokacje ze szczegółowymi mapami. Sprzęt, finanse gry i inne elementy motywujące stają się nagrodami dla odnoszących sukcesy strzelców. Zabijaj przeciwników i znajdź przyjaciół, z którymi chcesz rozmawiać poza grą!


Reklama

Mini World Royale

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/21 10:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |