Opis:

Gra to WWE Undefeated  - to pełna akcji bijatyka, która wyostrzy umiejętności zapaśnicze, aby wziąć udział w krótkim pojedynku, udowadniając siłę na nieznanych stronach.

Użytkownik steruje zapaśnikiem walczącym online z innymi zapaśnikami. Wśród dostępnych postaci są legendarne osobowości i gwiazdy, z których każda ma określone umiejętności i zalety. Indywidualną listę uderzeń i ataków można ulepszyć, zdobywając dodatkowe punkty. Łącz techniki mocy, celnie uderzaj wroga i analizuj opcje manewrów odwetowych, aby uniknąć ataków innych ludzi na czas. Deweloper sugeruje dołączanie do specjalnych grup graczy, aby dzielić się niuansami i wskazówkami. Możesz samodzielnie stworzyć taką grupę, motywując innych do przystąpienia do nowego sojuszu. Dodatkowo możesz wykonywać zadania, bronić honoru całego klanu

Szybkie mecze w czasie rzeczywistym zmuszają do szybkiego podejmowania decyzji, radykalnie zmieniają strategię, uwzględniając przyzwyczajenia przeciwnika. Ważne jest, aby podnosić swoje umiejętności, dorównać rywalom w kwalifikacjach sztuk walki. System ulepszania kart pozwala wybrać unikalny zestaw ciosów, zastosować fajne techniki i przetestować różne pozy. Utworzenie linii strategicznej daje możliwość uporządkowanego zachowania, rozsądnego wykorzystywania energii i zwiększania częstotliwości zwycięstw.

Charakterystyczne cechy gry WWE Undefeated:

  • zapasy na stadionach, ringach, w różnych miejscach miasta;
  • imponujące walki w trybie PvP;
  • duży wybór spektakularnych postaci;
  • pompowanie talentów i dostosowywanie wyglądu;
  • połączenie prawdziwych technik walki.

Niewielka część walk toczy się na stadionach i znanych ringach, częściej toczą się walki na tle tropików, drapaczy chmur, plaż i innych miejsc dziwnych dla bijatyki. Czynnik ten nie przeszkadza w skupieniu się na walce, zwracaniu wystarczającej uwagi na przeciwnika. Projekt graficzny i efekty specjalne w żywy sposób wizualizują procesy walki. Realistyczne ruchy dają poczucie uczestniczenia w prawdziwych konfrontacjach na ringu. Wizerunek legendarnego zapaśnika nie wystarczy, aby awansować w tabeli liderów, pielęgnować dążenie do ideału!


Reklama

Pobierz WWE Undefeated 1.6.2

Nowości w tej wersji
INTRODUCING: FACTION TOURNAMENTS!
- Faction Tournaments are recurring, week-long events in which your faction will compete against the others in your bracket!
- Earn more points than the opposing factions to get promoted to higher divisions, where greater rewards and challenges await.
- Work with your faction to climb up the divisions and cement your status as the top faction in WWE Undefeated!

Updated League Structure with NEW ARENAS

Various Bug Fixes & Optimizations
informacje ogólne
wersja 1.6.2 (38)
Data umieszczenia 2021-11-03 09:47
rozmiar 361.16 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje nWay Inc. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/21 12:38
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |