Opis:

Grając w Dress Up! To kreskówkowa gra fabularna, w której współczesna dziewczyna odnajduje się w XVIII wieku, przymierza szykowne sukienki, spotyka książąt, zmienia ludzkie losy.

Zwykła uczennica marzyła o wakacjach, planowała odwiedzić ukochanego dziadka. Wszystko w jego domu jest przesycone starożytnością. Bohaterka nie spodziewała się, że ciekawość doprowadzi ją do niesamowitych przygód. Po przybyciu dziewczyna zajrzała do skrzyni ze strojami i nagle kilka wieków temu przeniosła się. Młoda księżniczka zaczęła przymierzać wykwintne sukienki w stylu rokoko, wybierać dla nich buty i torebki oraz dopełniać wygląd piękną biżuterią. Książęta na pewno zauważą urodę, być może ktoś poprosi ją o rękę w małżeństwie. Nie można przegapić szansy na znalezienie miłości, nawet jeśli wydarzenia mają miejsce w innej epoce.

Początkowo proponuje się wybrać wygląd oddziału, wskazać rysy twarzy i wiele innych parametrów, aby osiągnąć ideał zgodny z własnymi pomysłami. Następnie musisz otworzyć swoją garderobę i przymierzyć niesamowite ubrania. Udane połączenie akcesoriów pozwala zdobyć wysokie punkty. Dozwolone jest również rozmawianie z innymi graczami i pokazywanie wybranych zdjęć. Zabawne zwierzaki sprawią, że proces będzie jeszcze ciekawszy. Rozgrywka nie ogranicza się do zmiany strojów, bohaterka będzie musiała porozumiewać się z bohaterami, poznać tajemniczą historię i podejmować decyzje, od których zależy kontynuacja scenariusza.

Charakterystyczne cechy Dress up! Księżniczka czasu:

  • przymierzanie luksusowych strojów z XVIII wieku;
  • duży wybór sukienek i dodatków;
  • fajne podróże w czasie;
  • decyzje wpływające na fabułę;
  • interakcja z uroczym zwierzakiem.

Dziewczęca gra fabularna z historycznymi motywami, oferuje różnorodne kostiumy i uroczą grafikę. Szeroka gama kolorów, wzorów, dodatków i innych detali pozwala na uwolnienie wyobraźni. Fascynująca fabuła pozbawia rozgrywkę banału, sprawia, że ​​martwisz się o każdego, z kim masz do czynienia. Deweloper stworzył radykalnie różne historie z indywidualnymi zakończeniami, dodany dramat. Przygotuj się na podróż pełną estetyki i tajemnic!


Reklama

Pobierz Ubrać się! 1.9.4

Nowości w tej wersji
Optimized player experience and fixed bugs.
informacje ogólne
wersja 1.9.4 (114)
Data umieszczenia 2022-01-09 05:01
rozmiar 62.43 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje IGG.COM na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/22 10:08
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |