Shin Hokuto Musou
2.5 (4)

Shin Hokuto Musou

Opis:

Shin Hokuto Musou  to przygodowa gra akcji , w której postać ze słynnej mangi walczy w zwarciu z antagonistami, wykorzystując nadprzyrodzone moce do ich pokonania.

Użytkownik steruje superpotężnym bohaterem Kenshiro Kasumi. Najskuteczniej przejawia się w walce wręcz, dzięki talentowi błyskawicznego określania bolesnych punktów wroga. Pozytywny wizerunek i wyjątkowa umiejętność zobowiązują japońskiego Robin Hooda do podróżowania i ciągłej walki ze złoczyńcami. Na każdym poziomie na śmiałka czekają fale agresywnych wrogów. Po wygraniu etapu otrzymuje nagrodę i ulepszenia, które pozwalają mu przetrwać następujące testy. Oprócz głównej misji eliminacji wrogów, bohater może wykonywać różne zadania, gromadzić przydatne bonusy.

Głównym trybem gry jest przejście poziomów z fabułą. Deweloper obiecuje seryjne zwroty akcji, ale koncentruje się na bitwie. Nie wszystkie techniki są początkowo dostępne, niektóre tajemnicze manewry i kombinacje są dostępne tylko dla doświadczonych bohaterów. Słynne postacie z komiksów również podlegają odblokowaniu. Możesz przełączyć się na inne tryby, wypróbować format treningu lub wskoczyć w wydarzenia online. Dołączenie do gildii i wspólne budowanie strategii pozwoli ci liczyć na wsparcie i pewniej walczyć.

Charakterystyczne cechy gry Shin Hokuto Musou:

  • aktywne niszczenie tłumów przeciwników;
  • niezwykłe techniki walki, użycie magii;
  • odblokowywanie popularnych wojowników;
  • ulepszenia i nagrody;
  • dodatkowe wydarzenia i zadania.

Projekt cieszy bogactwem wydarzeń, dużą liczbą antagonistów i wysokiej jakości pompowaniem. Trójwymiarowa oprawa graficzna tworzy przyjemną atmosferę. Widok z perspektywy trzeciej osoby pozwala zobaczyć wszystko, co dzieje się wokół i odpowiednio wcześnie zareagować, nawet jeśli wrogowie zakradają się od tyłu. Fani Polar Star Fist będą zachwyceni, mogąc spotkać swoje ulubione postacie. Ci, którzy nie znają mangi, będą po prostu cieszyć się dobrymi grami walki z rozwojem fabuły. Standardowe sterowanie przyśpiesza adaptację do rozgrywki, kontrola nad każdą akcją daje możliwość elastycznego dostosowania stylu walki. Pomóż podopiecznemu przejść przez całą mapę i zyskać uznanie dla jego geniuszu!


Reklama

Shin Hokuto Musou

Ocena:

(4)
2.53★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/22 12:12
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |