Ronin: The Last Samurai
0 (0)

Ronin: The Last Samurai

Opis:

Gra Ronin: The Last Samurai  to gra akcji walki, w której samuraj mści się na antagonistach za śmierć patrona, przyciąga asystentów do walki z najpotężniejszymi wrogami.

Podopiecznemu gracza trudno jest zaakceptować myśl o zabiciu mrocznego władcy, pragnienie rozrachunku pali jego duszę. Uzbrojony w katanę wyrusza w długą podróż, podczas której będzie walczył z ogromną liczbą przeciwników. Misje podzielone są na poziomy, każdy etap obejmuje walkę z kilkoma postaciami. Po ukończeniu całych rozdziałów wojownik wchodzi do walk z bossami. Wcześniej musisz wykazać się wyższością nad zwykłymi żołnierzami, zebrać wartości pozostawione przez zabitych i wybrać dodatkowe umiejętności spośród trzech opcji.

Deweloper przewidział ulepszenie i rozbudowę arsenału broni, ulepszenie wyposażenia. Niektóre przedmioty można kupić za prawdziwe pieniądze, nie są one wymagane, rozgrywka nie traci na atrakcyjności bez inwestycji finansowych. Sterowanie jest intuicyjne, znane z gier walki. Zaskoczenie spowodowane jest możliwościami różnych modeli broni. Oprócz standardowych zastosowań dozwolone są fantastyczne właściwości. Samuraj jest w stanie zorganizować zniekształcenie czasu, zwiększyć koncentrację, dostroić się do zniszczenia wrogów. Jeśli musisz zginąć w walkach, bohater bez cienia żalu ponownie rozpocznie swoją podróż.

Charakterystyczne cechy gry Ronin: The Last Samurai:

  • desperackie bitwy japońskiego wojownika z wrogami;
  • zniekształcenie okresu, inne niestandardowe opcje broni;
  • odblokowywanie fajnych umiejętności;
  • pompowanie zbroi i broni;
  • rozwiązanie taktyki każdego przeciwnika.

Projekt graficzny w ręcznie rysowanym japońskim stylu tworzy wyjątkowe środowisko, pomaga nasycić się historią oddziału. Czarno-biała farba przeplatana jaskrawymi kolorami dopełnia mroczną atmosferę. Różni przeciwnicy stosują określone kombinacje działań. Rozpoznanie taktyki przeciwnika pozwoli ci jaśniej przemyśleć schemat jego zniszczenia. Ciężko walczyć w pojedynkę ze szczególnie silnymi, nieustraszone zwierzaki staną się niezawodnymi pomocnikami bohatera. Pragnienie przywrócenia rodzinie honoru sprawi, że przeżyjesz ból, słabość i rozpacz. Pracowitość i determinacja pomogą Ci wygrać!


Reklama

Pobierz Ronin: The Last Samurai 1.25.485

Nowości w tej wersji
- Overall UI reorganization
- Limited-time event
- "Counter Flash DMG" balance adjustment
- Fixed other minor bugs
- Please check "Inbox" for details
informacje ogólne
wersja 1.25.485 (485)
Data umieszczenia 2022-04-17 16:46
rozmiar 346.35 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

AD_ID

AD_ID

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/23 10:19
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |