FAIRY TAIL: Siły łączą się!
0 (0)

FAIRY TAIL: Siły łączą się!

Opis:

Gra FAIRY TAIL: Forces Unite! To magiczna gra fabularna z anime, w której musisz odkrywać świat, wykonywać misje, walczyć z potworami i pozyskiwać wsparcie innych użytkowników.

Projekt oparty jest na mandze o tej samej nazwie. Fani mają okazję lepiej poznać głównych bohaterów, wybrać najlepsze totemy. Tryb wieloosobowy polega na tworzeniu gildii, w których każdy użytkownik prowadzi jedną postać. Ustawienia postaci są bardzo elastyczne, można wybrać jedną z dziewięciu klas, a także kilka specjalizacji. W przypadku bitew turowych dozwolone jest nawet wskazanie kolejności używanych umiejętności. Dzięki temu możesz radykalnie wpłynąć na przebieg walk.

Rozgrywka ma bardzo rozbudowany komponent społecznościowy. Komunikacja i przyjaźń, mentoring i uczniostwo są dostępne tutaj. Jeśli chcesz, możesz nawet zbudować historię miłosną. Spacerując po lokacjach można spotkać wiele nieznanych nam osobowości. Nie ma obowiązku interakcji, nacisk kładzie się na studiowanie fabuły i wykonywanie różnych zadań. Często z terytorium z dobrami musisz gwałtownie przenieść się na pole bitwy, gdzie kilka potworów już czeka na rozpoczęcie konfrontacji. Zgrana drużyna z pewnością poradzi sobie z przeciwnikami.

Charakterystyczne cechy gry FAIRY TAIL: Forces Unite!:

  • bitwy turowe z różnymi stworzeniami;
  • wybór zajęć dla podopiecznych;
  • balon, motocykl, inne rodzaje transportu;
  • ciekawe zadania do aktywnej promocji;
  • format wieloosobowy z gildiami i ogólnymi strategiami.

Kolorowa grafika anime przenosi gracza w świat komiksów, ale zachowanie postaci musi być z góry ustalone przez ciebie. Bitwy są trochę powolne, rekompensuje to wielopoziomowa regulacja wykorzystania umiejętności oraz atrakcyjność pomocników bestii. Żywa przygoda obejmuje nie tylko spacery, ale także poruszanie się pociągiem, deskorolką, motocyklem, innym transportem lądowym i lotniczym. O głębi fabuły świadczą dialogi, w których można doszukać się wskazówek dotyczących ujawnienia wielkich tajemnic. Przygotuj swoją postać na niesamowitą podróż pełną uroczych niespodzianek, nagłych odkryć i ciężkich bitew!


Reklama

FAIRY TAIL: Siły łączą się!

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/23 12:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |