Death Park 2: Scary Clown
2.6 (4)

Death Park 2: Scary Clown

Opis:

Śmierć Park 2: Scary Clown jest horror gra dla Android, który jest tworzony w formacie pełnoprawnym gra akcji w małym, ale nadal otwartym świecie, który ma włączone wszystkie typowe stereotypy rodzajowe. Mgła, krzykacze, klaun - to wszystko czeka na Ciebie w drugiej części serii;)

Grę, podobnie jak część pierwszą, przygotowaliśmy w studiu Euphoria Horror Games, o czym trudno nie wspomnieć w kontekście nowego produktu. Na androida studio ma tylko dwa projekty - Death Park i Antarctica 88, a jeśli Antarctica otrzymała płatną i bezpłatną wersję, to Death Park zawsze był grą darmową z darowiznami i reklamą typową dla tego formatu. Pod względem gatunku pierwsza część odniosła bezprecedensowy sukces, w wyniku czego ponad 10 milionów pobrań! Jak na horror ten wynik jest więcej niż zadowalający, więc wydanie drugiej części było tylko kwestią czasu.


Jeśli mówimy o rozgrywce, to wszyscy już rozumieją, jaki to format, lepiej zrozumieć, co się zmieniło w porównaniu z poprzednią częścią.

Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest grafika, która nie uległa zasadniczym zmianom, ale przestrzeń dostępna do badań znacznie się zwiększyła, bo tym razem wydarzenia nie ograniczają się do wesołego miasteczka, przenoszą się na pobliskie miasto. Kolejnym ważnym punktem jest to, że w rękach twojej postaci pojawiła się broń, co oznacza, że ​​gra zamienia się w pełnoprawną strzelankę, choć rzadko będziesz z niej korzystać. Jest to jednak pożądana poprawa. Nawet zgodnie z fabułą gry, w tej części twój bohater musi nie tylko uratować swoją siostrę, ale także rozwiązać tajemnicę pochodzenia swojego przeciwnika i całego parku.


Cechy gry Death Park 2: Scary Clown dla Androida:

  • Ponure, przerażające, wszystko jest tak, jak powinno !;
  • Wiele odniesień do klasyki horroru, a zwłaszcza do filmu „To”;
  • Masz teraz broń - broń się;
  • Lokacje stały się większe, ale grafika pozostała taka sama;
  • Dwa poziomy trudności dla wszystkich zagadek;
  • Wiele zakończeń, na które ma wpływ gracz.

Wady gry:

  • Grafika ze średniej półki, brak opcji tutaj;
  • Jest kilka reklam i opcjonalnych zakupów.

Podsumowując: Death Park 2: Scary Clown można postawić na równi z klasykami gatunku, przynajmniej na androidzie. Oczywiście, jeśli spodobała Ci się pierwsza część, to po prostu nie masz prawa ignorować tej nowości, ponieważ powinna doprowadzić fabułę do finału.


Reklama

Pobierz Death Park 2: Scary Clown 1.3.2

Nowości w tej wersji
Merry Christmas and a Happy New Year, friends! ? Have a nice adventure with the clown! ? ?
Don't miss the release of our new online horror - Mimicry. The game will be released in the coming days! ?
informacje ogólne
wersja 1.3.2 (49)
Data umieszczenia 2021-12-24 04:24
rozmiar 136.91 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.58★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/24 10:55
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |