Paleo: Rising Town
0 (0)

Opis:

Gra Paleo: Rising Town to dość typowa łamigłówka na androida, która przypomina poniższe projekty z 2048 roku, trzy z rzędu czy nawet Tetris, gdyż kilka z każdego gatunku zostało wypożyczonych. Nazwanie go oryginalnym na pewno nie zadziała, ale przy tym wszystkim jest to zrozumiały, spokojny, a nawet medytacyjny projekt, który ma prawo istnieć.

Grę przygotowałem w studiu FuryLion, które w tej chwili posiada zaledwie 2 popularne projekty z całej dość rozbudowanej linii. Colours United - ponad milion pobrań, Restaurant Life - pięć razy więcej! Nowość nie była jeszcze w stanie znaleźć swoich odbiorców, więc niewiele osób ją zna.


Koncepcja gry opiera się na rozwoju własnej cywilizacji, a sama gra podzielona jest na etapy, w których będziesz musiał zacząć od prymitywnych ludzi żyjących w epoce kamienia łupanego, stopniowo poruszając się coraz wyżej, aż dotrzesz do kosmicznej kolonii , który jest trochę podobny do formatu „Civilization”.

Sama rozgrywka będzie oferować pole 4 na 4 (w swojej podstawowej formie), które jest wypełnione kafelkami, na których będą znajdować się mamuty, drzewa i inne elementy. Zadaniem gracza jest łączenie tych samych, zdobywanie coraz wyższych poziomów płytek i zdobywanie punktów. Oczywiście w miarę postępów w grze zadania będą coraz trudniejsze. Istnieją różnego rodzaju bonusy i możliwość wyposażenia bohatera w elementy pomocnicze, które pomogą w trudnych sytuacjach.


Cechy gry Paleo: Rising Town na Androida:

  • Ponad 22 bohaterów, z których każdy był w stanie zmienić historię;
  • Każdy bohater ma unikalne umiejętności;
  • Turnieje z nagrodami odbywają się codziennie;
  • Format 2048, który został znacznie zmieniony, porównać z oryginałem;
  • Proste sterowanie i intuicyjna rozgrywka.

Wady gry:

  • Rozgrywka uzależnia, ale nie na długo, to co się dzieje wciąż jest takie samo;
  • Jest reklama, jak w większości darmowych projektów;
  • Zakupy w grze są również dostępne, ale nie są one obowiązkowe.

Podsumowując: Paleo: Rising Town to dość wszechstronny projekt, trochę układanki, trochę zabójcy czasu, więc każdy znajdzie coś dla siebie w tym, co się dzieje, więc spróbuj, to całkowicie za darmo.


Reklama

Pobierz Paleo: Rising Town 1.2.6

Nowości w tej wersji
- Updated UI for latest devices
- New updated store. Hurry up to catch amazing goods!
- Game size optimization
- Small bug fixes, optimizations and a lot of more!
informacje ogólne
wersja 1.2.6 (11094)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:50
rozmiar 94.4 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

Wszystkie aplikacje FuryLion na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/24 12:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |