Opis:

Gra Ninja Arashi 2  to druga część przygodowej platformówki ninja dostępnej na Androida i pozwala na grę za darmo. Biorąc pod uwagę dużą popularność pierwszej części, druga część zachowała przyjętą koncepcję, ulepszając tylko niektóre elementy.

Grę przygotowaliśmy w studiu Black Panther, podobnie jak poprzednią część. Warto zaznaczyć, że w tej chwili w portfolio pracowni nie ma innych projektów, z których możemy wywnioskować, że nic innego nie robiła. Pierwsza część otrzymała medal Editors Choice, doskonałą ocenę graczy i ponad 10 milionów pobrań, co jest bardzo fajne jak na platformówkę. Druga część na razie może pochwalić się jedynie dobrymi recenzjami, ale dajmy grze czas, najprawdopodobniej nie ustąpi pierwszej części pod względem.


Zgodnie z fabułą drugiej części, głównemu bohaterowi opowieści, Arashi, udało się wreszcie uciec z demonicznej niewoli, ale tu dopiero zaczynają się przygody. Teraz musisz pędzić w pogoń za demonem. Zadaniem jest uratowanie syna i ujawnienie planów jego głównego wroga. Z wizualnego punktu widzenia niewiele się zmieniło, jednak twórcy nieco zmienili mechanikę bitew, dzięki czemu jest trochę lepsza i ciekawsza, ale lepiej to sprawdzić samemu, zwłaszcza jeśli grałeś w pierwszą część.

Z reszty fabuła stała się bogatsza, ciekawsza iw efekcie dużo bardziej skomplikowana, ale oczywiście tego brakowało graczom w ostatniej części.


Cechy gry Ninja Arashi 2 na Androida:

  • Doskonała platformówka, która w pełni ujawnia gatunek;
  • Dostępne są cztery akty i ponad osiemdziesiąt poziomów;
  • Duży wybór broni białej i nowa mechanika ich użycia;
  • Poziomowanie również się zmieniło, drzewko umiejętności zostało przerobione;
  • Artefakty pozostały, ale teraz działają też inaczej;
  • Dokładność sterowania i doskonała animacja pozostały niezmienione;
  • Bitwy z bossami i innymi ninja są epickie i niezapomniane.

Wady gry:

  • Są zakupy i reklamy, ale pytanie nie jest fundamentalne, dlaczego nie.

Podsumowując: gra Ninja Arashi 2 jest piękną, lakoniczną i nieuniknioną kontynuacją poprzedniej części, która zdecydowanie zasługuje na uwagę, jeśli kochasz ostatnią część lub szanujesz „pompowane” gry platformowe.


Reklama

Pobierz Ninja Arashi 2 1.2

Nowości w tej wersji
- Difficulty adjusted
- Replaced dodge roll with dash
- Reworked some skill upgrades
informacje ogólne
wersja 1.2 (8)
Data umieszczenia 2021-01-15 16:35
rozmiar 105.85 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/25 10:30
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |