Dungeon Hero: A Survival Games Story
0 (0)

Dungeon Hero: A Survival Games Story

Opis:

Dungeon Hero: A Survival Games Story  to sześcienna gra akcji , w której musisz walczyć, usuwać terytoria z wszelkiego rodzaju stworzeń, które chcą przejąć kontrolę nad planetą.

Oddział gracza rozpoczyna solowy spacer po lokacjach z blokowego świata. Jest całkowicie gotowy do odbijania ataków, a także inicjowania bitew z wrogimi stworzeniami. Wchodzą do naszego wymiaru przez specjalne portale i zachowują się bardzo swobodnie. Każdy typ przeciwników ma jakieś unikalne talenty, używa broni na swój sposób, ma własne zdanie na temat zwycięskiego zachowania w bitwie. Szeroki arsenał broni białej pozwala na wybór indywidualnego schematu działań do walki w zwarciu. Musisz także nauczyć się korzystać z magicznych narzędzi. Celne strzelanie z broni palnej zmniejsza ryzyko zbliżenia się do wroga.

Antagoniści pojawiają się na stronie falami, użytkownik musi systematycznie niszczyć chodzące trupy, demony, dziwnych ludzi i inne podejrzane osoby. Postać otrzymuje misje z jasno określonymi warunkami. U dołu ekranu wyświetlany jest joystick do poruszania wojownikiem, klawisz ataku i dostępna broń. Powyżej wskazuje poziom zdrowia, liczbę niepokonanych wrogów na lokacji, pozostały czas do wykonania zadania oraz inne informacje dotyczące konkretnej misji.

Charakterystyczne cechy gry Dungeon Hero: A Survival Games Story:

  • zniszczenie przeciwników pochodzących z innych światów;
  • użycie różnych rodzajów broni;
  • indywidualne właściwości użytych narzędzi;
  • chodzące trupy, demony, inni złoczyńcy;
  • trudne testy i wyzwania.

Ze względu na sześcienny styl graficzny projekt trochę kojarzy się z Minecraftem. Dzięki widokowi z trzeciej osoby możesz łatwo kontrolować to, co się dzieje i minimalizować nieprzyjemne niespodzianki. Za każdego zabitego przyznawana jest nagroda, która automatycznie wpada do skarbonki, gdy padnie wyczerpany wróg. Po ukończeniu poziomu widoczne są informacje o wynikach wykonanych czynności i liczbie otrzymanych premii. Różnorodność antagonistów wymusza ciągłe doskonalenie taktyki. Powstrzymaj inwazje stworzeń z obcych wymiarów, przywróć pokój i dobrobyt na ziemie!


Reklama

Pobierz Dungeon Hero: A Survival Games Story 1.81

Nowości w tej wersji
Balance Update on Levels 7 to 12
Interchanged levels from 3-12
informacje ogólne
wersja 1.81 (81)
Data umieszczenia 2022-04-13 23:02
rozmiar 170.43 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

AD_ID

AD_ID

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/26 10:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |