Guardians of Gemstones
0 (0)

Guardians of Gemstones

Opis:

Game Guardians of Gemstones  - ta bitwa Roleviki, która zgromadzi grupę bohaterów na turowe bitwy w ekscytującej podróży przez magiczne terytorium.

Użytkownik otrzymuje dostęp do niezwykłej historii z magicznymi przygodami. Początkowo jest niewielu wojowników w rodzaju armii, a ich siły są skąpe. Sukces w pierwszych starciach z antagonistami odblokuje więcej śmiałków. W sumie możesz odkryć ponad 150 pozytywnych osobowości o niezwykłych talentach. Umiejętności każdego wymagają poprawy, początkowy poziom treningu jest dość niski. Ważne jest również, aby znaleźć i zebrać cenne przedmioty. Za ich pomocą można ulepszyć wyposażenie i rozwinąć umiejętności, zapewnić uwolnienie potężniejszych sił wewnętrznych bohaterów.

Bitwy toczą się na specjalnych polanach, przed wyjściem gracz może wskazać, który z wojowników weźmie udział w konkretnej konfrontacji. Artystyczni antagoniści nie oszczędzają wojowników i dają z siebie wszystko w kontratakach. Pomiędzy bitwami gracz uczy się na podstawie wskazówek dotyczących rozgrywających się wydarzeń, obserwuje rozwój fabuły i postępy w historii. Jeśli format PvE wydaje się prosty, polecamy wypróbowanie trybu PvP i bitew z podwładnymi prawdziwych ludzi z całego świata. Dodatkowo deweloper przewiduje regularne misje, oryginalne zadania z cennymi nagrodami.

Charakterystyczne cechy gry Guardians of Gemstones:

  • budowanie zespołu do udziału w ekscytujących bitwach;
  • więcej niż 150 pikseli znaków;
  • unikalne zdolności każdego podopiecznego;
  • zbieranie artefaktów do ulepszania umiejętności;
  • do wyboru tryby offline i online.

Pixel Warriors dodają grafice stylu vintage. Muzyka w tle potęguje magię tworzonej atmosfery. Złożona fabuła przyciąga tych, którzy są znudzeni samą walką. Wielopoziomowy system ulepszeń pozwala na rozwijanie wojowników w pożądanym tempie. Półtora setki postaci z indywidualnymi umiejętnościami otwiera wiele możliwości łączenia mocy. Eksperymenty i odważne decyzje pozwolą Ci znaleźć najlepsze kombinacje uroczych i celowych osobowości. Stwórz największą armię zdolną pokonać każdego wroga i zdaj wszystkie testy!


Reklama

Guardians of Gemstones

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/26 12:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |