STAR - Super Tricky Amazing Run
0 (0)

STAR - Super Tricky Amazing Run

Opis:

Gra STAR - Super Tricky Amazing Run  to zręcznościowy biegacz, w którym musisz pokonać dystans z różnymi przeszkodami i dotrzeć do mety przed innymi postaciami.

Mała pulchna postać pod kontrolą gracza rozpoczyna swoją podróż po kolorowym torze z wieloma oryginalnymi przeszkodami. Wraz z nim startuje kolejnych 59 bohaterów, w pierwszej rundzie dokładnie połowa zostaje wyeliminowana. Wtedy liczba uczestników staje się jeszcze mniejsza, po kilku misjach łatwo jest określić zwycięzcę. Zgodnie z wynikami wyścigów bohater otrzymuje w nagrodę gwiazdki i inne rzeczy. Zaleca się przeznaczyć je na odblokowywanie skórek, zmianę wyrazu twarzy i inne elementy indywidualizacji. Po wycelowaniu w maraton możesz wybrać inną kartę i rozpocząć nową przygodę.

Sterowanie totemami jest elementarne, w lewym dolnym rogu znajduje się joystick do poruszania sportowcem, a po prawej klawisz do skakania. Główna trudność polega na omijaniu pułapek i ruchomych przeszkód. Różne projekty nie pozwalają na zdefiniowanie jednej taktyki rozwiązania wszystkich problemów. Przeciwnicy spieszą się i nie wahaj się popychać tych, którzy przeszkadzają w przejściu do przodu. Manewrowanie między nimi jest czasami trudniejsze niż pokonywanie skomplikowanych barier i przeszkód. Misje niekoniecznie polegają na pokonywaniu dystansu. Czasami trzeba wziąć udział w krótkim meczu piłki nożnej lub uniknąć upadku na samoloty z komórkami znikającymi z dotyku.

Charakterystyczne cechy gry STAR - Super Tricky Amazing Run:

  • królewska bitwa z ogromnymi przeszkodami;
  • do 60 prawdziwych uczestników;
  • niebezpieczne pułapki, podstępni rywale;
  • przemyślana fizyka ragdoll;
  • rundy z piłką nożną i innymi mini-grami.

Salon cieszy się kolorową grafiką, fajną muzyką i cudownym nastrojem. Porażka tylko zwiększa chęć wygrania każdej rundy. Postacie podobne do chomików potykają się regularnie, fizyka ragdolów utrudnia równowagę, sprawia, że ​​rozgrywka jest zabawniejsza i bardziej ekscytująca. Bogate opcje dostosowywania pozwalają zademonstrować wyjątkowość stylu. Dzięki opcji zmiany mimiki możesz transmitować różnorodne emocje. Biegaj, skacz, wykonuj proponowane misje, ulepszaj swoją taktykę, aby osiągnąć pozycję lidera!


Reklama

Pobierz STAR - Super Tricky Amazing Run 1.0.190

informacje ogólne
wersja 1.0.190 (23)
Data umieszczenia 2021-11-05 23:55
rozmiar 104.82 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/28 10:41
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |