Brojalność
0 (0)

Opis:

Gra Broyalty  to wciągająca strategia, w której gracz będzie musiał stworzyć armię do walki z potworami, zbudować zamek do schronienia i produkować cenne rzeczy oraz uratować księżniczkę z niewoli.

Nieznane istoty zaatakowały magiczne krainy, użytkownik musi zebrać oddział wojowników i wysłać ich do walki. Za każde zwycięstwo wojownikom przysługują skrzynie z wyposażeniem, bronią i złotymi monetami. Oprócz przygotowań do kolejnych bitew musisz poświęcić czas na budowę zamku. Budynek może służyć jako kryjówka, w niektórych pomieszczeniach wygodnie jest wytwarzać narzędzia i inne przedmioty. Dozwolone jest również uzyskanie dodatkowego dochodu w pomieszczeniach, złoto jest zawsze przydatne dla aktywnej armii. Zaleca się ciągłe ulepszanie pomieszczeń w pałacu, sił wojowników, wyposażenia i arsenału broni pomiędzy konfrontacjami.

Wrogie zespoły są zwykle liczniejsze, ale postacie są stosunkowo słabe i przy odpowiednim wyborze strategii prawdopodobieństwo pokonania przeciwników będzie wysokie. Gobliny, potwory i inne stworzenia atakują, ważne jest, aby na polu bitwy szybko reagować. Na każdą bitwę jest mało czasu, licznik czasu w górnym panelu wyświetla minuty topnienia. Jeśli chcesz zastąpić kampanię uroczą fabułą z większą ilością emocji, spróbuj przełączyć się na tryb PvP i wziąć udział w bitwach z drużynami prawdziwych graczy. Zadania również przynoszą różnorodność, nastrój jest bardziej zabawny niż wojenny, przygotuj się na mnóstwo ciekawych wydarzeń.

Charakterystyczne cechy gry lojalnościowej:

  • stworzenie drużyny odważnych wojowników;
  • odbicie ataków antagonistycznych;
  • modernizacja broni i wyposażenia;
  • budowa i wzmocnienie zamku;
  • wydobywanie zasobów i zarabianie środków.

Odgrywający role z kreskówkową grafiką daje użytkownikom szeroki wachlarz zadań. Od bitew musisz być odwracany przez konstrukcję budynku, w każdym z jego pomieszczeń dzieje się coś wyjątkowego. Graczowi udaje się eksplorować baśniowe światy, poznawać tajniki fabuły, prowadzić dialogi z mądrymi osobowościami. Atmosfera średniowiecza jest nasycona magią i mistycyzmem, jasne kolory kolidują ze zbyt poważnym podejściem do misji, dodają pozytywu do wszelkich procesów. Buduj fortyfikacje, pokonuj przeciwników i wykonaj główne zadanie ratowania królewskiej osoby!


Reklama

Brojalność

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/28 12:44
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |