Cube Escape: Theatre
0 (0)

Opis:

Gra Cube Escape: Theatre to świeże poszukiwanie dla twojego androida, w którym znajdziesz morze niezwykłych, dziwnych i tajemniczych wydarzeń, questów, które nie ustępują dziwności i, oczywiście, możliwość zanurzenia się trochę głębiej świat gry twórców ze studia Rusty Lake, którzy przygotowali ten nowy produkt. Jak rozumiesz, wydarzenia będą się toczyć w temacie teatru, a to jest prawdziwa sztuka!

Swoją drogą to już dziesiąta gra z serii, poza kilkoma dodatkami. Liczba faktycznie robi wrażenie, ale co ważniejsze, najwyraźniej nikt nie zamierza przestać. Jeśli chodzi o popularność, poprzednie części konsekwentnie gromadziły nieco ponad milion pobrań, co odpowiada wszystkim. Stabilność publiczności jest dość ważna, nie ma tu nic do dodania.


Jak zwykle, zachowując styl i format narracji, zostajesz zaproszony na scenę, na której będzie się toczyć prawdziwy spektakl, ale jego głównym uczestnikiem jesteś Ty. Rozciągnij mózg, wyobraźnię i spróbuj zrozumieć, co robią programiści i jaką część swojego planu postanowili otworzyć w tym odcinku. Spotkasz wiele postaci znanych już z dawnych części i nie wahaj się, historia się nie kończy, trwa!


Cechy gry Cube Escape: Theater:

  • Kolejna gra z długiej serii;
  • Wiele dziwnych funkcji, w których się zakochasz;
  • Prosta, ale ładna grafika;
  • Spokojna, mierzona ścieżka dźwiękowa;
  • Zagadki wymagające nie tylko rozumu, ale także wyobraźni;
  • Może tym razem zrozumiesz ideę autorów?

Wady gry:

  • Trochę reklamy i możliwość wykupienia abonamentu, jak w poprzednich częściach;
  • Czy myślisz, że to tutaj kończy się historia? Nie...

Podsumowując: dla zwykłego gracza gra Cube Escape: Theater nie będzie się zbytnio różnić od innych gier z serii, ale jeśli kochasz i jesteś gotowy zanurzyć się w niezwykłym świecie i spróbować zrozumieć pomysł, to na pewno docenisz co się dzieje. Ale tak naprawdę, jeśli nie grałeś w poprzednich częściach, lepiej to zrobić przed zanurzeniem się w tę przygodę.


Reklama

Pobierz Cube Escape: Theatre 3.1.4

Nowości w tej wersji
Thank you for playing Cube Escape: Theatre! We added a new hint system, achievements and fixed a few bugs in this new version.
informacje ogólne
wersja 3.1.4 (3001004)
Data umieszczenia 2020-10-29 07:59
rozmiar 41.28 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Rusty Lake na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/29 10:32
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |