Opis:

Gra Astracraft to prawdziwa piaskownica dla Androida z robotami w roli głównej, oczywiście będziesz sterować robotem walcząc z innymi, tymi samymi graczami z całego świata. A główną cechą tego, co się dzieje, jest możliwość stworzenia własnego unikalnego robota, który będzie różnił się zarówno sprzętem bojowym, jak i wyglądem od wszystkich innych.

Grę przygotowaliśmy w znanym studiu NetEase Games, które doskonale wie, jak radzić sobie z takimi projektami, a jeśli nazwa nie jest Ci znana z ucha, to może pamiętasz takie projekty jak Cyber ​​Hunter, Stick Fight, Identity V, które uzyskały ponad 10 milionów pobrań! W każdym razie jakość jest tutaj prawie gwarantowana!


Nawet nazwa gry podpowiada, że ​​będziesz musiał wykazać się kreatywnością, ponieważ musisz stworzyć takiego robota, zaczynając z dowolnych dostępnych kierunków, wśród których programiści wyróżniają zwierzęta, latające obiekty, samochody wyścigowe, postacie z kreskówek i wiele więcej . Kombinacje nie są wykluczone, więc nawet jeśli nie będziesz się bardzo starał, otrzymasz coś wyjątkowego.

Będziesz musiał walczyć w powietrzu i na ziemi, używając zarówno broni białej, jak i taktyki walki wręcz, a także broni palnej, która nie pozwala przeciwnikom zbliżyć się.

Zbieraj różne moduły i części, ulepszaj i łącz je w swoim wynalazku, doskonal swoje umiejętności w bitwach i rozwijaj swój talent projektanta, aby następnym razem był jeszcze bardziej skuteczny.


Cechy gry Astracraft na Androida:

  • Walcz z prawdziwymi graczami w różnych trybach;
  • Tryby: Kreatywny, Konkurencja, Multiplayer, Solo, Arena;
  • Twój robot będzie wyjątkowy, ponieważ gra oferuje miliony kombinacji;
  • Setki części, modułów i pełna kompatybilność;
  • Spodoba ci się również wybór broni, są prawie wszystkie opcje;
  • W grze nie ma reklam, przynajmniej na razie.

Wady gry:

  • Lokalizacja nie wpływa na wszystkie kraje, co odstrasza graczy;
  • Są zakupy jak w każdej grze online.

Podsumowując: jest za wcześnie, aby oceniać, ale gra Astracraft może w tej chwili twierdzić, że jest najlepszym projektem w swoim gatunku. Przekonaj się sam, ponadto możesz pobrać grę za darmo.


Reklama

Pobierz 0.100.131

informacje ogólne
wersja 0.100.131 (100131)
Data umieszczenia 2021-10-06 17:16
rozmiar 91.19 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

ACCESS_GPS

ACCESS_GPS

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/30 10:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |