ExoMiner - Idle Miner Adventure
0 (0)

ExoMiner - Idle Miner Adventure

Opis:

ExoMiner - Idle Miner Adventure game to clicker dla Androida, który powie ci o kolonii osadników w odległym obszarze kosmicznym, którzy wydobywają surowce, a zadaniem gracza jest planowanie rozwoju i bycie wrażliwym na to, co się dzieje.

Grę przygotowaliśmy w studiu Eldring, które z jakiegoś powodu pozycjonowało ją jako strategię, ale to wcale nie jest ważne. Nawiasem mówiąc, z gier tego formatu jest to pierwsza na ich koncie, a wszystkie inne projekty, dla których deweloperzy mogą być Ci zaznajomieni, mają całą serię popularnych projektów snajperskich Clear Vision, ale nigdy nie jest za późno na opanuj nowe granice!


Początek rozgrywki jest bardzo typowy, a wręcz nudny - wysiadamy, stawiamy główny moduł i zaczynamy się rozwijać ... Oczywiście zabawa zaczyna się tutaj. Twoim ostatnim zadaniem jest zarobienie jak największej ilości pieniędzy, ponieważ wszystko, co widzisz, to projekt komercyjny, który powinien być opłacalny.

Oczywiście, gdy jedna planeta stanie się mała, a otrzymasz informację, że w pobliżu są inne z bardziej wartościowymi zasobami, nadejdzie czas na rozbudowę i budowę nowej kolonii. Dziesiątki różnych materiałów, zadań dla Twoich pracowników i różnorodna automatyzacja sprawią, że nie będziesz się nudzić w tym procesie, a raczej prosta grafika nie załaduje twojego Androida, więc grę można rozpatrywać na prawie każdym urządzeniu.


Cechy gry ExoMiner - Idle Miner Adventure na Androida:

  • Twoim celem jest zarobienie jak największej ilości pieniędzy, czy sobie z tym poradzisz?
  • Eksploruj różne planety, każda ma swoje własne zasoby;
  • Tomy do opracowania zadziwią Cię;
  • Automatyzuj i zarabiaj jeszcze więcej;
  • Około siedmiu tuzinów materiałów, które można wydobywać;
  • Śpisz - zasoby są wydobywane, czy to miłe?

Wady gry:

  • Reklama, ale głównie za Twoją zgodą;
  • Są zakupy, ale tylko wtedy, gdy chcesz się rozwijać w przyspieszonym tempie.

Podsumowując: gra ExoMiner - Idle Miner Adventure w pełni odpowiada aktualnemu trendowi w kierunku wydobywania kryptowalut, jeśli potraktujemy ją jako swego rodzaju analog. Oczywiście nie zarobisz tu prawdziwych pieniędzy, ale z przyjemnością spędzisz czas.


Reklama

Pobierz ExoMiner - Idle Miner Adventure 0.6.2

Nowości w tej wersji
Hello Captain! We received reports about low performance on some devices! This has been adressed in this update! Over and out!
informacje ogólne
wersja 0.6.2 (9)
Data umieszczenia 2020-12-03 19:33
rozmiar 57.66 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Eldring na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/30 12:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |