American Block Sniper Survival
0 (0)

American Block Sniper Survival

Opis:

American Block Sniper Survival  to strzelanka akcji , w której snajper niszczy wrogów w różnych miejscach i chroni wieżę przed najazdami wroga.

Świeżo upieczona strzelanka chętnie przystępuje do wykonywania misji. Każdy poziom ma jedno zadanie globalne i małe podzadania, po wykonaniu których możesz liczyć na bonusy. Przed rozpoczęciem użytkownik widzi informację, ile postaci trzeba zabić i jakie punkty lepiej wziąć pod uwagę. Nagrody za szybkość osiągania celu i inne elementy motywujące. Następnie pozostaje wskazać pożądany stopień trudności, udać się na miejsce i przystąpić do dokładnego ostrzału. Mini-mapa w górnym rogu pomaga porównać kąt widzenia i punkty ruchu antagonistów. Pomaga to w poruszaniu się po terytorium, zawracaniu w czasie, szybkim atakowaniu lub obronie, biorąc pod uwagę okoliczności.

W lokacjach możesz podnosić i od razu używać wielu broni. Istnieje możliwość leczenia w ruchu, z dokładną inspekcją miejsc, łatwo jest znaleźć apteczki, które przywracają dobre samopoczucie wojownikowi. Po ukończeniu poziomu proponuje się uzyskanie ulepszeń i przejście do następnego zadania. Snajper jest w stanie nie tylko atakować, ale także planować działania obronne, gdy wrogowie zaatakują określone struktury. W trybie tower defense bohater walczy z inwazją agresywnych ludzi, którzy nagle pojawiają się z różnych stron. Ważne jest, aby szybko je zauważyć i odpowiednio zareagować, aby nie dopuścić do realizacji ich strasznych planów przez złoczyńców.

Charakterystyczne cechy gry American Block Sniper Survival:

  • celowane strzelanie do zbliżających się wrogów;
  • wybór broni z dostępnego arsenału;
  • gromadzenie amunicji, przywracanie zdrowia;
  • tryby mijania map i ochrony budynków;
  • kilka poziomów trudności rozgrywki.

Zablokowana grafika dodaje wiele radości do akcji. Wyraźna opcja celowania umożliwia każdą misję. Duży wybór pistoletów, pistoletów i karabinów pozwala na tworzenie unikalnych taktyk. Wielokondygnacyjne lokacje są interesujące do zbadania, każda misja obejmuje badanie oddzielnego obszaru terytorium. Proste sterowanie, dynamiczny rozwój wydarzeń i nieprzewidywalni antagoniści gwarantują emocjonalne wybuchy fanom strzelanek!


Reklama

Pobierz American Block Sniper Survival 107

Nowości w tej wersji
WHATS NEW:
Improved Game play
Fixed bugs
informacje ogólne
wersja 107 (107)
Data umieszczenia 2022-02-04 19:17
rozmiar 95.61 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

AD_ID

AD_ID

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/31 10:47
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |