Opis:

Hyperforma  to tajemnicza gra zręcznościowa , w której musisz strzelać do bloków obronnych, obracać trójwymiarowe figury i otwierać dostęp do rdzenia z zawartymi w nich informacjami.

Po zniknięciu cywilizacji przez setki lat, nikt nie odważył się wrócić do pustych megamiast, świat zamarł. Oddział gracza postanowił zanurzyć się w cyberprzestrzeni i zrozumieć przyczyny katastrofy. Zszedł w głąb pewnej wirtualnej sieci i dowiedział się, że niezbędne informacje są przechowywane w rdzeniach trójwymiarowych kształtów. Na każdym poziomie musisz zniszczyć jedną strukturę z centralnym elementem i dużą liczbą sześciennych bloków dookoła. Zniszczenie nie jest uważane za cel sam w sobie; niszczenie niepotrzebnych fragmentów odbywa się tylko w celu ułatwienia dostępu do głównej części.

Obrażenia zadawane są specjalną piłką, która po wystrzeleniu uderza w obiekt, którego dotyka. Następnie na krawędzi ekranu następuje rykoszet i następny atak. Ważne jest, aby dotrzeć do środkowej części jak najmniejszą liczbą pociągnięć. Możliwość obracania figury z klocków pozwala ustawić optymalny kąt przed każdym lotem kulistego pocisku. Dodatkowo możesz spowolnić upływ czasu i skorzystać z innych funkcji, które przybliżą Cię do rozwiązania zagadki. Zadania stają się coraz trudniejsze, umiejętności pompowania pozwalają zachować niezbędną siłę. Dodatkowo deweloper obiecuje konfrontację postaci z bossami i zaaranżowanie dla niego innych niebezpiecznych przygód.

Charakterystyczne cechy gry Hyperforma:

  • uderzenie piłki o rdzeń, zniszczenie otaczających elementów blokowych;
  • rykoszet ze wszystkich stron ekranu;
  • wybór pozycji figury przed atakiem;
  • dylatacja czasu, inne opcje pomocnicze;
  • doskonalenie umiejętności.

Układanka jest wypełniona atmosferą tajemniczości i mistycyzmu. Połączenie ciemnego tła i jasnych szczegółów doskonale wizualizuje zamierzoną historię. Obecność głęboko przemyślanej fabuły odróżnia arkadę od podobnych projektów. Będzie wymagało nie tylko koncentracji na konkretnych manewrach, ujawnianie tajemnic wymaga ostrożności i skrupulatności. Rozgrywka oparta jest na mechanice Arkanoid. Będziesz musiał przemyśleć każdą akcję, ulepszyć taktykę, w obliczu wzrostu złożoności misji. Spróbuj opanować wszystkie poziomy, aby dowiedzieć się więcej o zaginionej cywilizacji!


Reklama

Pobierz Hyperforma 0.0.170

Nowości w tej wersji
TH͇ͮ̐̿E FUTURE I͍̼̍̅S̘ HER̲ͣͩE
informacje ogólne
wersja 0.0.170 (170)
Data umieszczenia 2022-04-17 05:23
rozmiar 258.2 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/31 12:50
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |