Bearly a Toss
0 (0)

Opis:

Bearly a Toss  to zabawna gra zręcznościowa , w której musisz wystrzelić niedźwiedzia w locie, pomóc mu zebrać bonusy, aby zwiększyć odległość pokonywaną w powietrzu.

Postać maczugowata wyobrażała sobie, że jest supermanem, założył hełm i pelerynę, ale nie mógł sam wystartować. Musiałem użyć niesamowitego pojazdu - wózka spożywczego. Energia nie trwa długo, pilot na pewno będzie potrzebował doładowania. Specjalna konstrukcja z rękawicą bokserską zapewni pierwsze pchnięcie, pomoże w starcie, siłę uderzenia można częściowo kontrolować. Ponadto czas trwania podróży zależy od użytkownika. Jeśli dokładnie kontrolujesz wysokość, możesz zebrać wiele beczek miodu. Pozwoli ci to na pokonanie sporego dystansu, dotarcie do napojów energetyzujących i osiągnięcie celu głównego, ale początkowo wydaje się on zbyt odległy.

Użytkownik obserwuje, co się dzieje z boku. W górnej części ekranu znajduje się skala, na której wyświetlana jest przebyta odległość, a także poprzedni rekord punktu orientacyjnego. Kiedy niedźwiedź zdoła podnieść oferowane bonusy z rzędu, powstaje combo. Wyczerpany bohater ląduje i otrzymuje w nagrodę monety. Aktualizacje są dozwolone przed następnym uruchomieniem. Niedźwiedź wyrusza w nowy lot z ulepszonymi wskaźnikami startu i doświadczeniem, co pozwala mu bardziej kompetentnie manewrować między przeszkodami a dodatkowymi elementami. Nie ma gwarancji stałego bicia rekordów, ale osiągnięcie wysokich wyników jest całkiem możliwe.

Charakterystyczne cechy gry Bearly a Toss:

  • wypuszczanie postaci na krótkoterminowe loty;
  • ustanawianie rekordów odległości;
  • zbieranie miodu, napojów energetyzujących i innych ulepszeń;
  • omijanie różnych przeszkód;
  • zarabianie monet za fajne ulepszenia.

Prosta grafika 2D i intuicyjna mechanika ułatwiają szybkie ustawienie ostrości. Kolorowe odcienie dodają otuchy, bohater stopy końsko-szpotawej w koszyku uśmiecha się nawet podczas hamowania. Ze względu na obecność kół transport nie zatrzymuje się od razu, a jeśli kolejna dawka miodu jest już blisko, to jest szansa na dalszy ruch, by ponownie wznieść się na godną pozazdroszczenia wysokość. Pomóż oddziałowi dłużej pozostać w powietrzu i przejść przez wszystkie niebezpieczeństwa!


Reklama

Bearly a Toss

Wszystkie aplikacje Mani Mani na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/01 10:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |