Opis:

Game Parkour Mobile to prawie prawdziwy symulator parkour! Ale tak naprawdę to przyzwoita gra sportowa dla Twojego androida, w której musisz pokonywać różnorodne przeszkody i doskonalić swoje umiejętności, poddając się tylko najbardziej zdesperowanym sportowcom!

Grę przygotowaliśmy w Polar Studio, które wcześniej nie było zainteresowane takimi projektami. Co więcej, trudno jest znaleźć darmowe projekty na ich koncie, ale w tym przypadku mieliśmy szczęście i można pobrać grę bez przeszkód ze strony kapitalizmu. Nawiasem mówiąc, zapewne dzięki temu zyskuje publiczność dość szybko, gdyż w tej chwili liczba pobrań przekroczyła 100 tysięcy!

A skoro zaczęliśmy porównywać grę z typowymi biegaczami na temat parkour, to od razu warto zauważyć, że grafika tutaj jest doskonała i sugeruje pełnoprawny świat 3D, który może wydawać się prosty, ale jeśli weźmiesz pod uwagę, że najbardziej często przebywać na dachu innego wieżowca, czemu nie? Jeśli ktoś był na dachu, to wiesz, że nie ma tam nic ciekawego poza pięknym widokiem. Kolejną wspaniałą rzeczą jest to, że możesz biec w dowolnym kierunku, ale znowu nie zapominaj, że nadal jesteś na dachu i nie pozostaje nic innego jak ćwiczyć sztuczki.

Aby gracz się nie nudził, twórcy dodali jasne zadania - dostać się we właściwe miejsce, które zostanie podświetlone na czerwono. Oczywiście każde nowe zadanie będzie trudniejsze, więc stopniowo będziesz w stanie opanować wszystkie sztuczki, które oferuje gra. Jedyną wadą jest to, że nie ma wystarczającej okazji do rywalizacji z innymi graczami i przynajmniej innych konotacji społecznych.


Cechy gry Parkour Mobile na Androida:

  • Doskonała grafika i szczegółowe miasto;
  • Akrobacje i ruchy twojej postaci są bardzo realistyczne;
  • Wspaniała fizyka, która jest często pomijana w tym gatunku;
  • Dość duża złożoność;
  • Żadnych zakupów w grze, nic do kupienia ...

Wady gry:

  • Jest kilka reklam, które wymawiają, że gra jest darmowa;
  • Nudne ... brakuje w tle zarówno aspektów społecznych, jak i elementarnej muzyki.

Podsumowując: z punktu widzenia gatunku gra Parkour Mobile jest przyzwoitym krokiem naprzód, jednak nadal brakuje jej napędu. Ale jeśli deweloperzy uwierzą w popularność projektu i dodają do tego konkurencję online, to będzie hit!


Reklama

Pobierz Parkour Mobile 1.93

Nowości w tej wersji
- Memory usage optimized
- Game performance improved
- Checkpoints is now available without rewarded ads
- UI fixes
informacje ogólne
wersja 1.93 (200013)
Data umieszczenia 2021-11-22 08:31
rozmiar 22.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
2.15★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/02 10:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |