Opis:

Game Outfire  - to strzelanka wieloosobowa, w której 4 drużyny myśliwskie zajmują pozycje w okolicy, próbując zdobyć flagę, wziąć udział w bitwie królewskiej.

Użytkownik zbiera znajomych, aby stworzyć najlepszą czwórkę wojowników lub dołącza do drużyny nieznajomych, losowo połączonych przez system w jedną drużynę. Wygodny czat pomoże nawiązać komunikację z kolegami, a zabawne emotikony pozwolą wyrazić różnorodne emocje. Po szybkiej i widowiskowej walce wyniki każdego wojownika są znokautowane, zapewniona jest możliwość pompowania i modyfikowania arsenału broni. Istnieją opcje zmiany celownika i kolby, dostosowania rozmiaru sklepu i inne modyfikacje. Elastyczne ustawienia pozwalają na stworzenie unikalnej broni palnej, która idealnie pasuje do stylu zachowania konkretnego gracza podczas rzezi.

Deweloper oferuje trzy tryby do wyboru. W aktywnych potyczkach możesz spróbować przejąć flagę przeciwnika, jednocześnie chroniąc swój symbol. Tryb King of the Hill oferuje optymalne pozycje na ograniczonym obszarze. Jest też mieszanka survivalu i battle royale. Dobrze skoordynowana taktyka i szybka reakcja będą nieodzownymi składnikami akcji zespołowej. Konieczne jest wspieranie towarzyszy broni, organizowanie wysokiej jakości osłony i dbanie o sukces całej drużyny, nawet jeśli wirtualna znajomość właśnie się wydarzyła.

Charakterystyczne cechy gry Outfire:

  • szybkie drużynowe bitwy PvP;
  • zapraszanie znajomych do udziału w bitwach;
  • drużyny składające się z 4 postaci;
  • ulepszanie i modyfikowanie różnych broni;
  • kilka formatów rozgrywki.

Dzięki kreskówkowej grafice z bogatą kolorystyką akcja jest bardzo żywa. Oryginalne skórki podkreślają indywidualny styl podopiecznego. Lista ulepszeń broni i fajnych akcesoriów jest aktualizowana, daje możliwość doświadczenia nowych wrażeń, usprawnienia manewrów taktycznych. Dzięki wyświetlaniu tego, co dzieje się z góry, możesz zobaczyć ruch najbliższych antagonistów i bohaterów. W dynamicznych konfrontacjach ważne jest, aby pozostać aktywnym, ciągle się poruszać, atakować i bronić. Głos poza ekranem zapowiada główne niuanse, staje się wskazówką. Ciesz się kolorowymi bitwami online dla wielu graczy!


Reklama

Wszystkie aplikacje MYTONA na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/03 10:03
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |