Opis:

Gra Cyberika  - to cyberpunk Roleviki, w którym można zmierzyć się z lokalnymi bandytami, walczyć w dalekich i bliskich walkach, rozwijać mieszkania, odwiedzać lokale rozrywkowe.

W dużym mieście pieniądze rządzą wszystkim. Gangi przestępców i robotów sieją spustoszenie, rabują bezbronnych mieszczan, wzbogacają się i stają się silniejsze. W tej samej osadzie, oprócz biednych dzielnic, można znaleźć imponujące innowacje technologiczne, odkrycia naukowe i dzikie życie. Na początku użytkownik steruje biedną postacią mieszkającą w skromnym mieszkaniu na obrzeżach miasta. Możesz dostosować zewnętrzne cechy podopiecznego i zacząć podejmować działania prowadzące do uzyskania wysokiego statusu w tak wieloaspektowym społeczeństwie.

Ukończenie pierwszych misji otworzy wiele możliwości, pozwoli na swobodne poruszanie się po mieście, korzystanie z samochodu. Będziesz także musiał zbierać zasoby i zajmować się zadaniami naprawczymi, naprawiać przedmioty przed ich użyciem. Do rozwiązania wielu problemów potrzebny będzie szeroki arsenał broni. Organy ścigania są bezsilne wobec zuchwałych grup intruzów. Musisz ulepszyć ciało, pompować broń i porządkować rzeczy w samej metropolii. Postępuj ostrożnie, aby uniknąć pójścia do więzienia.

Charakterystyczne cechy gry Cyberika:

  • walka z futurystycznymi przestępcami;
  • stosowanie i ulepszanie fajnej broni;
  • używanie pojazdu osobistego;
  • urządzanie mieszkań, naprawianie różnych przedmiotów;
  • eksploracja ogromnego neonowego miasta.

Jasny projekt graficzny jest zachwycający, chcesz bez końca odkrywać terytorium. Akompaniament muzyczny potęguje wrażenie wizualizacji procesów. Rozgrywka cieszy przemyślany system walki, liczne opcje rozwoju wydarzeń. Idealnie byłoby, gdybyś mógł stać się wpływową postacią, zarabiać na modnych ubraniach, penthouse w centrum i rozrywce. Miasto przyszłości ma wiele miejsc na relaks i odpoczynek. Ale wcześniej trzeba zdobyć wiarygodność i osiągnąć status pozwalający na luksusowe wakacje. Punki, ninja, roboty-stwory i bossowie będą utrudniać realizację dobrych intencji, walczyć ze wszystkimi, sprawić, że złoczyńcy przyznają się do swojej słabości!


Reklama

Pobierz Cyberika 2.0.1-rc541

Nowości w tej wersji
— Improved a few game mechanics, fixed various bugs and issues.
informacje ogólne
wersja 2.0.1-rc541 (200010541)
Data umieszczenia 2022-04-17 05:51
rozmiar 141.39 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
AD_ID

AD_ID

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Kefir! na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/03 12:06
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |