Zone4M: Infinite Contend
0 (0)

Zone4M: Infinite Contend

Opis:

Game Zone4M: Infinite contend  - to futurystyczny Roleviki, w którym można walczyć z chodzącymi trupami i potworami, wykonywać misje, nawiązywać kontakt z różnymi postaciami.

Użytkownik trafia do niebezpiecznego świata przyszłości, w którym wyhodowało się wiele zombie i innych szkodliwych stworzeń. Przed bitwami należy dokładnie określić, kto będzie przeciwstawiał się wrogom. Możesz stworzyć ogromną kolekcję wojowników z unikalnymi talentami, pompować ich i układać w stosy, aby zapewnić sobie zwycięstwo w każdej bitwie. Postacie są podzielone tylko na 4 klasy, ale rozbudowana personalizacja pozwala radykalnie zmienić możliwości wojowników, łączyć umiejętności i stworzyć ponad stu wojowników gotowych do wykonywania wszelkich instrukcji.

Szeroki wybór elementów wyposażenia pozwala zawsze być przygotowanym na nagłe kłopoty. Deweloper oferuje również wymianę sprzętu i zasobów z innymi użytkownikami na specjalnym rynku w celu przeprowadzenia operacji handlowych. Sceneria fantasy daje fałszywe wrażenie częstego używania magii. Bohaterowie wolą władać ultranowoczesną bronią, korzystać z technologii, o których wcześniej nie mieli pojęcia. Oprócz środków technicznych dozwolone jest używanie mikstur o różnych rodzajach efektów. Dozwolone jest wybranie, który koncentrat podamy antagoniście.

Charakterystyczne cechy gry Zone4M: Infinite Contend:

  • bitwy z mutantami i potworami;
  • ponad 150 bohaterów do wojny z przeciwnikami;
  • imponujące możliwości, innowacyjne technologie;
  • możliwość sprzedaży przedmiotów innym graczom;
  • tryby online i offline.

Rozgrywka na smartfona całkowicie zachowuje otoczenie komputerowego projektu, zanurza gracza w tej samej historii. Jeśli nie chcesz korzystać z ręcznego sterowania podczas bitwy, zalecamy przełączenie się na format walki automatycznej i obserwowanie, jak totem zachowuje się niezależnie. Ciekawe spotkania i dialogi fabularne sprawiają, że kampania jest ekscytująca, zachęca do dokładniejszego przestudiowania fabuły. Zawieranie sojuszy i współpraca z pozytywnymi postaciami zwiększą szanse na pokonanie wielu potworów. W sieci możesz doświadczyć nowych emocji, gdy pojawi się duża liczba zagranicznych żołnierzy. Znajdź swój unikalny sposób na pokonanie przeciwników!


Reklama

Pobierz Zone4M: Infinite Contend 1.0.8

informacje ogólne
wersja 1.0.8 (419)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:44
rozmiar 44.33 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/04 10:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |