Immortal: Reborn
0 (0)

Opis:

Game Immortal: Reborn  - ten przypadkowy Roleviki, który zostanie przetestowany, walczy z przerażającymi stworzeniami i poprawia się do niszczenia sił ciemności.

Minęły wieki, odkąd świat stracił nadzieję i pogrążył się w ciemności. Wyczerpani bogowie nie mogli nic zrobić, aby naprawić sytuację. Użytkownik kontroluje zwykłych śmiertelników planujących powrót jasnych perspektyw do świata fantasy. Po wybraniu jednej z 4 klas możesz udać się w stronę niebezpieczeństw. Łącząc różne umiejętności i parametry, możesz uzyskać znacznie więcej typów postaci. Podczas długiej podróży arsenał broni również się rozszerza, przygotuj się na użycie losowych opcji. Szybkie dostosowanie się do stwarzanych możliwości pozwoli Ci skutecznie walczyć z każdym wrogiem.

W grze karcianej możesz wskazać, czy totem atakuje, czy stosuje taktykę obronną. Aby prowadzić bitwy, wystarczy terminowo zdobyć pożądane karty i nie mylić kolejności zaplanowanych działań. Oprócz sztyletów, mieczy, toporów i innych ostrych narzędzi można używać magii, aktywować dostępne magiczne środki. Karty nazywane są runami, wynik każdej konfrontacji zależy od mądrości ich połączenia. Bitwy można przeplatać z regularnymi ulepszeniami i eksploracją mrocznych terytoriów. Niesamowite odkrycia staną się rzeczywistością dla tych, którzy lubią uważnie i dogłębnie badać środowisko.

Charakterystyczne cechy gry Immortal: Reborn:

  • podróż przez mroczny świat, walki ze złem;
  • testowanie kombinacji umiejętności, cech i wyposażenia;
  • ponad 30 rodzajów broni z losowymi parametrami;
  • odkrywanie nagród i skarbów;
  • bitwy z bossami, kampanie, bitwy PvP, inne tryby.

Mroczną fabułę wzmacnia muzyka żałobna, która podkreśla poczucie beznadziejności. Różnorodność nagród i wartościowych przedmiotów motywuje, skłania do myślenia o możliwości smutnego zakończenia opowieści. Dodatkowe tryby urozmaicają rozgrywkę. Deweloper oferuje bitwy z prawdziwymi użytkownikami na specjalnych arenach, testy w niektórych budynkach, ochronę budynków i walkę z potężnymi bossami. Perspektywy lądów po powrocie światła nie są jeszcze jasne, ale to nie powstrzymuje wojownika!


Reklama

Pobierz Immortal: Reborn 1.1.1

Nowości w tej wersji
Nascent Dream Season 8
New Intermediate Class, Spiriter.
New Shape, Crest, and Pattern of Guild coat of arms.
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (218)
Data umieszczenia 2022-02-07 12:25
rozmiar 44.01 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/04 12:59
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |