Infinity Strike
0 (0)

Opis:

Game Infinity Strike  - to ciekawa strzelanka, w której można walczyć o zwycięstwo drużyny w grach online, rozpocząć bitwę lub dołączyć do już trwającej konfrontacji.

Użytkownik wybiera klasę wojownika, określaną za pomocą osobistego zestawu broni. Następnie możesz wysłać totem do miejsca walki w trybie dla wielu graczy lub poćwiczyć w trybie offline. Druga opcja polega na pojedynczej eksploracji lokacji, naprzemiennym niszczeniu żołnierzy-botów. Arsenał broni można uzupełnić przedmiotami znalezionymi na terytorium. Odkryte monety można wymienić na lunety, tłumiki, optykę i inny sprzęt do ulepszania broni. Warto też podnieść apteczki, które przywracają zdrowie postaci.

Jeśli czas meczu określony w górnej strefie ekranu nie upłynął, a wojownik nagle zginął, możesz wskrzesić i kontynuować misję od tego samego punktu. Po treningu znacznie łatwiej jest dostroić się do bitew wieloosobowych. Deweloper umożliwia łączenie się z pokojami, w których bitwa już się rozegrała, aby zapewnić pomoc wcześniej przybyłej drużynie. W każdej chwili możesz też przestać brać udział w konfrontacji. Warunkowe pomieszczenie do nowej bitwy może powstać niezależnie, dopuszczalne jest również zapraszanie znajomych do wspólnych bitew. W sumie dostępne są 4 tryby online, interakcja z użytkownikami ze wszystkich kontynentów w różnych warunkach.

Charakterystyczne cechy gry Infinity Strike:

  • strzelanie do jednostek wroga w meczach PvP;
  • wybór klasy dla podopiecznego;
  • imponujący arsenał broni;
  • szerokie możliwości ulepszania broni palnej;
  • zbieranie monet, apteczek i innych przydatnych rzeczy podczas bitwy.

Trójwymiarową oprawę graficzną przeplatano ze stylistyką science fiction. Stworzone otoczenie robi wrażenie, chcesz długo błąkać się po lokacjach, wystarczy działać ostrożnie, aby nie paść ofiarą wrogiego pocisku. Dzięki szczegółowym instrukcjom zasady kontroli są opanowywane bardzo szybko i pozwalają wojownikowi szybko zacząć realizować swoje powołanie. Natychmiastowa zamiana broni daje możliwość angażowania się w walkę wręcz i dystansową. Daj się ponieść emocjom w środku ciężkiej akcji wojskowej!


Reklama

Pobierz Infinity Strike 1.70

Nowości w tej wersji
New version. Fix Bugs
informacje ogólne
wersja 1.70 (70)
Data umieszczenia 2021-02-04 20:09
rozmiar 35.22 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Rg33oriole na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/05 10:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |