Cover Hunter Game: Counter Terrorist Strike War Tym razem
0 (0)

Cover Hunter Game: Counter Terrorist Strike War Tym razem

Opis:

Game Cover Hunter the Game: Counter Terrorist Strike War  - walczy z Roleviki, w której komandosi wykonują misję zniszczenia terrorystów bez posiłków walczących ze złoczyńcami.

Bandyci przejęli miasto i zamienili je w ruiny. Organy ścigania, nawet z pomocą, nie były w stanie poradzić sobie ze zwartą grupą. Aby wyeliminować przeciwników, wezwano kontrolowanego przez gracza przedstawiciela elitarnych wojsk. Będzie wykonywał misje w trybie dla pojedynczego gracza, opierając się na własnych siłach. Po otrzymaniu wysokiej jakości sprzętu i potężnej broni, leci na miejsce. Helikopter ląduje na specjalnej platformie, wysiada z postaci i natychmiast odlatuje. Teraz musisz bezlitośnie zabić antagonistów, aby przetrwać.

Na drogach miejskich leżą zniszczone samochody, jest wiele małych betonowych ogrodzeń. W bałaganie jest wiele innych nieporęcznych elementów, za którymi można się wygodnie schować. Alternatywnym sposobem ich wykorzystania jest rykoszet, aby celnie trafić przeciwników. Zwykle bojownicy wybiegają na drogę i zaczynają atakować. Po udanym kontrataku możesz zdobyć gwiazdki i nagrody finansowe. Następnie możesz dokonywać ulepszeń, kupować broń i inne narzędzia potrzebne do ukończenia kolejnych poziomów.

Charakterystyczne cechy gry Cover Hunter Game: Counter Terrorist Strike War:

  • bitwy z terrorystami w zniszczonym mieście;
  • dynamiczne pożary z dużym zagrożeniem życia;
  • różne niuanse w każdej misji;
  • sklep z szeroką gamą broni;
  • zarobki za wysokiej jakości realizację zadań.

Trójwymiarowa strzelanka z dobrą grafiką, przepojona atmosferą chaosu. Grupy gangsterskie są oburzające i nie mają wątpliwości co do ich bezkarności. Elastyczny system nagród motywuje do dążenia do ideału, do wykonania każdego podzadania. Rozgrywka podzielona jest na misje, z których każda ma osobne podzadania. Oprócz zabijania wrogów na miejscu, czasem trzeba oddać przynajmniej jeden strzał w głowę, wykonać zadanie w określonym czasie, zachować określony wskaźnik zdrowia oraz wziąć pod uwagę inne czynniki danej bitwy. Liczbowa przewaga terrorystów sprawia, że ​​przemyślają przebiegłe taktyki i zachowują się niezwykle ostrożnie. Staraj się rozprawiać z przeciwnikami i przetrwać liczne krwawe strzelaniny!


Reklama

Pobierz Cover Hunter Game: Counter Terrorist Strike War Tym razem 0.1

informacje ogólne
wersja 0.1 (4)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:44
rozmiar 57.44 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje GameDuo+ na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/06 10:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |