Godziny szczytu 3D
0 (0)

Opis:

Gra Rush Hour 3D  to projekt samochodowy, w którym musisz wyprzedzać w dużym ruchu, omijać samochody lecące w przeciwnym kierunku i unikać kolizji.

Na starcie użytkownik ma jednego żelaznego konia, od razu gotowego do jazdy. Tor jest podzielony na poziomy, dla każdej lokalizacji przewidziano indywidualny projekt. Schematycznie, pomiędzy przejazdami odcinków widać pojedynczą drogę, na której mety etapów są po prostu zaznaczone jako punkty kontrolne. Po drodze możesz zobaczyć wiele różnych samochodów poruszających się w obu kierunkach. Oprócz zwykłych pojazdów do przewozu towarów lub osób istnieje możliwość przejazdu pojazdami specjalnymi. Policja, karetki pogotowia i autobusy szkolne jeżdżą podobnymi trasami. W zasięgu wzroku nie ma pieszych.

Głównym zadaniem kierowcy jest jak najszybsze przejechanie proponowanego odcinka, bez dotykania innych i bez prowokowania tworzenia momentów awaryjnych. W trakcie możesz zdobywać kryształy i inne bonusy. Zaleca się ich wymianę na ulepszenie pojazdu i odblokowanie nowych, bardziej produktywnych pojazdów. Jeśli uda ci się wyprzedzić kilka postaci z rzędu bez incydentów, powstaje combo, tymczasowo zwiększając zarobki kryształów. Po niewielkiej sile wyższej dopuszcza się dalszą jazdę, poważne kolizje powodują przedterminowe ukończenie wyścigu. Misja będzie musiała zostać powtórzona, zdobyte doświadczenie pomoże działać dokładniej.

Charakterystyczne cechy gry Rush Hour 3D:

  • krótkie przygody wyścigowe w dużym ruchu;
  • tworzenie kombinacji pięknych wyprzedzeń;
  • wiele modeli transportu do wyboru;
  • możliwość pompowania samochodów;
  • ryzyko uszkodzeń i wypadków.

Arcade cieszy realistyczną i widowiskową jazdą. W górnej części ekranu znajduje się skala z warunkowym wyświetlaniem przebytej odległości. Pasek stanu jest widoczny po prawej stronie, wskaźniki opadają, gdy uderzysz w czyjąś transporter. Ładna grafika z naprzemiennymi krajobrazami kusi wirtualnych kierowców. Sterowanie jednym dotknięciem jest łatwe do dostosowania, ale każda następna misja staje się trudniejsza niż poprzednia. Zachowaj równowagę między prędkością a bezpieczeństwem, ciesz się wyścigami na torze asfaltowym!


Reklama

Pobierz Godziny szczytu 3D 20220214

Nowości w tej wersji
PERFORMANCE UPDATE:

-New Competition Modes
-New Exotic and Classic Cars
-Win the Tournament to get the Monster Truck!
-Bug Fixes & Performance Improvements
informacje ogólne
wersja 20220214 (201011)
Data umieszczenia 2022-03-15 16:54
rozmiar 70.5 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/06 12:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |