Vita Fighters
3.4 (4)

Opis:

Game Vita to Fighters Fighters  - ta fajna bijatyka, w której będziesz musiał walczyć w pojedynkach z postaciami sterowanymi przez komputer lub zmierzyć się z prawdziwymi użytkownikami z całego świata.

Użytkownik jest proszony o wybranie jednego z 18 wojowników i rozpoczęcie ciężkiej walki podzielonej na 2 rundy. Bohater jest wykonany w stylu blokowym, do interakcji z nim trzeba się przyzwyczaić. Logika sterowania jest standardowa, w prawej dolnej części ekranu znajdują się klawisze strzałek, po lewej - zwykły joystick. W górnym panelu wyświetlane są paski stanu przeciwników, a także licznik czasu. Każda runda trwa domyślnie 100 sekund, chyba że ktoś wcześnie straci przytomność. Deweloper daje możliwość skorzystania z dodatkowych opcji w postaci nieskończonej mocy lub niekończącego się życia w zamian za oglądanie reklam. Ten wybór jest opcjonalny, możesz cieszyć się rozgrywką bez reklam.

Początkującym przyda się zapoznanie się z krótkimi instrukcjami, jak kontrolować bohatera. Możesz także przejść trening, aby wyjść do przeciwnika lepiej przygotowanego. Powrót do odprawy i treningu jest dostępny po każdej bitwie, są one wyświetlane jako oddzielne pozycje menu wyświetlane przed każdym pojedynkiem. Doświadczony wojownik może potrzebować dodatkowego szkolenia, aby zrewidować swój styl zachowania na arenie, uczyć się i doskonalić pewne umiejętności. W tym samym menu proponuje się przyjrzeć konfiguracji, wybrać tryb arcade lub PvP. Lokalny tryb wieloosobowy nie jest jeszcze oferowany, możesz walczyć ze sztuczną inteligencją lub z nieznanymi graczami w globalnej sieci.

Charakterystyczne cechy gry Vita Fighters:

  • udział w bitwach bez zasad 1v1;
  • 18 unikalnych postaci do wyboru;
  • umiejętność wyszkolenia bohatera;
  • ogromny przerażający szef;
  • formaty zręcznościowe i wieloosobowe.

Niezwykły projekt graficzny budzi skojarzenia ze starymi projektami. Kontury i nazwy dostępnych znaków dodają różnorodności. Najbardziej spektakularnym przeciwnikiem offline jest potężny boss o bardzo dziwnych kształtach ciała. Ale nawet bez tych czynników możesz dać się ponieść na długi czas w bitwach w pojedynkach. Wysokiej jakości kontrola działań podopiecznych pozwala na realizację zaplanowanej taktyki. Ciesz się wspaniałą bijatyką, imponuj manewrami i odnieś zasłużone zwycięstwo!


Reklama

Pobierz Vita Fighters .63

Nowości w tej wersji
New Character - XyberKnight!
New Vita Fighter Arena
Daizen & Summer now unlockable
Fix back navigation and exit options
Minor bug fixes
Gameplay adjustment
informacje ogólne
wersja .63 (23)
Data umieszczenia 2021-02-06 11:15
rozmiar 67.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

dostęp do ustawień Bluetooth

Pozwala aplikacji na konfigurowanie lokalnego urządzenia z Bluetooth oraz na wykrywanie urządzeń zdalnych i parowanie z nimi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Ranida Labs na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.43★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/07 12:14
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |