Praca z domu w 3D
0 (0)

Opis:

Playing the Work the From Home 3D  - to fajna gra symulacyjna, w której musisz zachować równowagę między pracą a odpoczynkiem postaci skaczącej do pracy zdalnej.

Użytkownik poznaje swojego podopiecznego wczesnym rankiem, kiedy alarm woła o rozpoczęcie aktywnego dnia. Przed wykonaniem zadań od kierownictwa warto zjeść śniadanie, w mikrofalówce można podgrzać coś smacznego. Dobrze odżywiona osoba będzie znacznie wydajniejsza w procesach pracy. Konieczne jest podłączenie sprzętu, usiąść przed monitorem i zabrać się do roboty. Prawidłowe działania w minigrach pozwolą Ci na zarabianie pieniędzy, a przy sumiennym podejściu prawdopodobnie dojdzie do rozwoju kariery i zauważalnej poprawy sytuacji finansowej.

Pracoholizm ma wadę: ciągłe przebywanie w pozycji siedzącej negatywnie wpływa na zdrowie. Chodzenie, uprawianie sportu i zajęcia na świeżym powietrzu pomogą w utrzymaniu optymalnego stanu organizmu. Częstotliwość i jakość odpoczynku jest określana przez użytkownika, ważne jest zachowanie równowagi między różnymi procesami i niezbyt rozluźnienie, prokrastynacja staje się drugą skrajnością, gdy strach przed przepracowaniem w pracy prowadzi do przedłużającej się bezczynności. Format życia postaci należy budować samodzielnie, uwzględniając osobiste preferencje i indywidualną wizję optymalnej sytuacji.

Charakterystyczne cechy gry Work From Home 3D:

  • wykonywanie obowiązków zawodowych w domu;
  • różnorodność zadań, umiejętność przełączania uwagi;
  • zarabianie na prostych misjach;
  • śledzenie głodu i innych wskaźników;
  • rozrywka i życie osobiste.

Wieloboczny projekt graficzny w połączeniu z intuicyjną mechaniką przyciąga swoją prostotą. Różnorodność zadań w pracy iw czasie wolnym eliminuje monotonię i nudę. Deweloper oferuje śledzenie stanu bohatera, reagowanie na dużą listę wskaźników. Ważne jest, aby jeść na czas, jeśli poczujesz głód, rób przerwy, jeśli aktywność sportowa spowodowała przepracowanie. Połączenie produktywnej pracy i jasnej rozrywki pozwoli Ci osiągnąć niesamowite rezultaty, odnieść sukces w wielu obszarach!


Reklama

Pobierz Praca z domu w 3D 2021.03.23

Nowości w tej wersji
◉ Bug fixes and gameplay improvements
◉ More new stuff coming soon!
informacje ogólne
wersja 2021.03.23 (17)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:47
rozmiar 45.28 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje tastypill na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/08 10:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |