Baby Shark Run Away
0 (0)

Opis:

Gra Baby Shark the Run Away  - ta zręcznościowa przygoda, w której słynny mały rekin bada morskie głębiny, ratuje przyjaciół w niebezpieczeństwie, znajduje klejnoty.

Bohater popularnego filmu dla dzieci wyrusza w rejs na jednej z łodzi. Wśród asortymentu znajdują się okręty podwodne, które wyglądem przypominają statki, pociski, samoloty. Warto też poeksperymentować ze steampunkowym transportem lub spróbować motywu olimpijskiego. Użytkownik obserwuje ruch oddziału z boku. Postać automatycznie porusza się do przodu, na jego drodze pojawia się wiele pułapek, obiektów z ostrymi kolcami i innych niebezpieczeństw. Ważne jest, aby kontrolować wysokość jazdy, aby uniknąć nieprzyjemnych kolizji. Złe ryby żyją również w podwodnym królestwie, lepiej od nich odpłynąć.

W głębi jest o wiele więcej pozytywnych i wartościowych rzeczy. Możesz gromadzić monety, łapać przyspieszenia i inne ulepszenia, otwierać skrzynie ze skarbami. Większość przyjaciół małego rekina będzie w bąbelkach powietrza, gdy tylko ich dotkniesz, postacie uwolnią się i dołączą do głównego ratownika na trudnej ścieżce. Postać będzie przepływać przez wiele różnych lokacji, ukończenie każdego stanie się swoistym punktem kontrolnym z podsumowaniem wyników pośrednich, nie ma tu przystanków, podopieczny porusza się dalej we własnym tempie.

Charakterystyczne cechy gry Baby Shark Run Away:

  • uratowanie wielu przyjaciół uroczego bohatera;
  • wybór łodzi podwodnej do podróży;
  • zderzenia z agresywnymi rybami;
  • omijanie pułapek i stref niebezpiecznych;
  • eksploracja dna morskiego, zbieranie monet, poszukiwanie skarbów.

Jaskrawa grafika 2D przemawia do najmłodszych graczy. Intuicyjne sterowanie i przejrzyste zadania pozwalają szybko rozpocząć pracę. Za każdą pozytywną akcję przyznawane są punkty, czasami dodawane są dziesiątki sekund, aby wydłużyć spacer. Wpadnięcie w kłopoty prowadzi do skrócenia czasu spędzonego na podwodnej przygodzie. Deweloper oferuje opcję niekończącej się rozgrywki z zatrzymaniem procesu po wyczerpaniu dostępnego czasu. Pływaj pewnie do nowych rekordów i pochwal się swoimi wynikami przed znajomymi, a wyniki najlepszych biegów na pewno wpadną do tabeli liderów!


Reklama

Pobierz Baby Shark Run Away 1.0.8

informacje ogólne
wersja 1.0.8 (23)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:46
rozmiar 50.28 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje macovill na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/08 12:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |