Farlight 84
0 (0)

Opis:

Farlight 84  to wieloosobowa gra akcji , w której musisz eksplorować ziemie, gromadzić zasoby i niszczyć wrogów, aby zdobyć tytuł ostatniego ocalałego.

Według legendy, wydarzenia mają miejsce w 2084 roku, krótko po wielkiej globalnej katastrofie. Bardzo niewielka część ludzkości przetrwała, ale zostało jeszcze mniej zasobów, więc częste bitwy stały się powszechne dla ludzi. Czterech głównych producentów broni dostarcza swoje śmiercionośne produkty w szerokim asortymencie. Zamiast zwykłych karabinów musisz użyć futurystycznych narzędzi, standardowe strzelaniny zamieniają się w niesamowite bitwy z przemyślaną taktyką. Część arsenału jest wydawana przed startem, resztę można znaleźć i odebrać w lokacjach.

Totem gracza leci w kapsule ponad chmurami, a następnie opada do jednego z miast na wyspie. W takich osadach ludzie walczą o przetrwanie. Postacie innych użytkowników również zejdą na lokalne ziemie i rozpoczną aktywną walkę. Oprócz różnorodnego uzbrojenia warto podkreślić możliwość korzystania z pojazdów. Pieszy może od czasu do czasu włączyć plecak odrzutowy, ale lepiej jest znaleźć solidniejszy sprzęt i go przywłaszczyć. Pojazdy terenowe, samochody sportowe, sprzęt wojskowy z wieżyczkami i inny sprzęt pomogą żołnierzowi stać się bardziej wydajnym, szybciej poruszać się po osadzie.

Charakterystyczne cechy gry Farlight 84:

  • ekscytująca gra battle royale w postapokaliptycznej atmosferze;
  • bitwy pojedynczych osób lub małych drużyn;
  • potrzeba regularnego doładowywania oddziału;
  • różnorodność dostępnej broni;
  • za pomocą fajnych modeli transportowych.

W futurystycznym świecie osoba rozpaczliwie potrzebuje naładowania. Dodatkową energię można uzyskać w pobliżu specjalnych filarów, aby kontynuować aktywny ruch. Dobra trójwymiarowa grafika i wysokiej jakości badanie przestrzeni gry w strzelance pozwala dać się ponieść eksploracji otoczenia. Widok z trzeciej osoby pozwala zobaczyć przeciwników w bliskim sąsiedztwie, aby na długo zachować życie trzeba być przygotowanym na niemiłe niespodzianki. Walcz z graczami z całej planety, ciesz się interesującym formatem królewskiej konfrontacji!


Reklama

Farlight 84

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/09 10:44
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |