Opis:

Battlepalooza  to wieloosobowa gra akcji online, w której musisz walczyć o życie z innymi graczami, zdobywać bonusy, podczas gdy mapa stopniowo się zmniejsza.

Totem gracza trafia do jednego ze słynnych miast, zaczyna badać terytorium i zbierać złote monety. Później możesz kupić dla nich broń i dobrać ekwipunek pasujący do stylu walki, manier wojownika. W okolicy znajduje się wiele baz bezpieczeństwa, w których możesz się doładować. Jeśli postać zignoruje najbliższą bazę, to szybko znika, ruch musi być kontynuowany z niskimi stawkami. Gdy w polu widzenia pojawi się jeden z 23 przeciwników, warto od razu poszukać dogodnej pozycji, zainicjować konfrontację i zyskać czas przy pomocy nieoczekiwanych ataków.

Dostępne modele broni mogą nie być używane przez cały czas, czasami trzeba poczekać kilka sekund na pozwolenie na ponowne użycie narzędzia. W trakcie eksploracji terytoriów i aktywnych walk możesz zapomnieć o ograniczaniu otwartej strefy. Wkrótce dostępna witryna jest w pełni widoczna na ekranie. Używaj indywidualnych umiejętności, zadawaj ciężkie obrażenia przeciwnikom. Dozwolone jest zapraszanie znajomych do jasnej rozrywki na centralnych ulicach lub tworzenie silnych drużyn w celu uzyskania przewagi nad wrogami.

Charakterystyczne cechy gry Battlepalooza:

  • bitwy z użytkownikami na ulicach megalopoli;
  • badanie fajnych map okolicy;
  • przetrwanie wśród 24 postaci;
  • zapraszanie przyjaciół, zawieranie sojuszy;
  • zarabianie monet, ulepszanie sprzętu i broni.

Paryż, San Francisco i inne prawdziwe lokalizacje w przetwarzaniu kreskówek czekają na pojawienie się odważnych bohaterów. Dodatkową atrakcją stają się kolorowe grafiki z wiarygodnymi mapami. Aby uprościć nawigację, programista pozwala zobaczyć, co dzieje się z góry. Liczne łupy na stronie otwierają poważne możliwości ulepszeń. Skórki pomagają podkreślić styl, pokazać swoją wyjątkowość. Regularne turnieje i wydarzenia utrzymują ducha rywalizacji, dając zwycięzcom znacznie więcej pieniędzy. Wędruj po słynnych metropoliach, udowodnij swoje prawo do przetrwania i zdobądź główne trofea!


Reklama

Pobierz Battlepalooza 1.6.7

Nowości w tej wersji
1.6.7
- Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.6.7 (79)
Data umieszczenia 2021-11-29 19:37
rozmiar 940.41 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje nWay Inc. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/09 12:49
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |