First Refuge: Z
0 (0)

Opis:

Game First Refuge: the Z  - ta apokaliptyczna strategia, która pokieruje armią ocalałych, planuje zniszczenie zombie, buduje schronienie, walczy o ograniczone zasoby.

Dziwny wirus zaatakował ludzkość, ogromna większość ludzi stała się ofiarami straszliwej plagi. Wcześniej prosperujące ziemie opustoszały, świat został wypełniony żywymi trupami. Również grupy gangsterskie przejawiają agresję, chcąc przywłaszczyć sobie pozostałe zasoby. Ocalali nie są w stanie samodzielnie zmierzyć się z tłumem antagonistów, gracz zbierze wszystkich w jeden oddział i poprowadzi go. Konieczne jest przemyślenie strategii walki z hordami wrogów, a także zbudowanie wygodnego podziemnego schronu dla żołnierzy. Schronisko będzie się rozrastać i poprawiać, można w nim tworzyć pokoje, stworzyć warunki do wypoczynku. To jedyne miejsce, w którym czujemy pełne bezpieczeństwo.

Strzelanie jest zautomatyzowane, ale użytkownik musi wskazać kierunek ataków. Jednostki mają różne zdolności, ważne jest, aby odpowiednio dobrać wojowników do konkretnych bitew. Dowódca nie ma obowiązku dbać o los nieuporządkowanych postaci. Rozdziela pracę pomiędzy podopiecznych, a następnie analizuje poziom wykonania powierzonych zadań. Jeśli ktoś ściągnie drużynę, może zostać wyrzucony z bazy, aby nie zepsuć atmosfery w drużynie. A geniusze mogą być rekrutowani poprzez zwiększenie liczebności armii.

Charakterystyczne cechy gry First Refuge: Z:

  • ostrzeliwanie grup stworzeń zombie i bandytów;
  • dowodzenie oddziałem ocalałych;
  • budowa bezpiecznego schronu podziemnego;
  • wysokiej jakości aranżacja schronienia, tworzenie pomieszczeń;
  • podział obowiązków między podwładnych.

Mroczna grafika i wściekli nieadekwatni przeciwnicy potęgują poczucie przerażenia. Pragnienie wsparcia można zrealizować poprzez interakcję z tymi samymi dowódcami. Deweloper pozwala łączyć się z innymi graczami, wspólnymi siłami, by stawić opór wrogom. Możesz także skoncentrować się na podboju terytoriów i walczyć z innymi klanami użytkowników. Kontroluj podziemną bazę i terytoria nad nią. Rozszerz swój dobytek, oczyść miejsca z przestępców, potworów i nieumarłych, aby zapewnić ludzkości kontynuację historii!


Reklama

Pobierz First Refuge: Z 1.38.0

Nowości w tej wersji
Patch Notes 1.36
1. Added Supply Depot event.
2. You can auto-translate the system mail now.
3. Optimized the world map to deliver a smoother gaming experience.
informacje ogólne
wersja 1.38.0 (665568)
Data umieszczenia 2022-04-17 05:55
rozmiar 218.2 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

GET_TASK

GET_TASK

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje 37GAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/10 10:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |