DRAGON QUEST TACT
0 (0)

DRAGON QUEST TACT

Opis:

Gra DRAGON QUEST TACT  - japoński Roleviki, w którym potrzeba powiększenia i rozwinięcia zespołu potworów do walki z ciemnymi siłami obudziła się, łączy asystentów.

W starożytności banda odważnych potworów spacyfikowała pewnego złego pana. Teraz doszło do powstania wroga, lojalni współpracownicy natychmiast zebrali się wokół niego. Rycerz rozpoczyna z nimi konfrontację, później dołączają do niego kolejne postacie ze słynnego projektu. Możesz zbierać bohaterów w trybie kampanii za pomocą wysokiej jakości bitew lub używać systemu gacha do zakupów w grze. Totemy mogą trenować, istnieje algorytm zwiększający poziom każdego wojownika. Sprzęt również podlega ulepszeniom, bojownicy potrzebują skutecznych narzędzi ochronnych.

Przed każdym atakiem użytkownik widzi podział witryny na komórki. W bitwach turowych konieczne jest wskazanie pozycji totemów i kierunku ataków. Po pokonaniu grupy antagonistów możesz poznać niektóre sekrety fabuły, podzielone na rozdziały z niuansami do zaliczania misji. Odblokowywanie nowych bohaterów pozwala zbudować strategię z udziałem bardziej uroczych potworów. W drużynie jest miejsce dla silnych i słabych postaci, które wspólnym wysiłkiem są w stanie zniszczyć każdego przeciwnika. Silniejsze należy wyprowadzić na front, zostawiając za sobą właścicieli fajnych broni, którzy mogą atakować z daleka.

Charakterystyczne cechy gry DRAGON QUEST TACT:

  • turowe bitwy z przedstawicielami zła;
  • tworzenie drużyny twoich ulubionych potworów;
  • umieszczanie wojowników na polu bitwy, korekta pozycji;
  • możliwości pompowania, aktualizacja sprzętu;
  • wybór sterowania ręcznego lub zautomatyzowanych bitew.

Najnowszy projekt serii daje użytkownikom dużo frajdy. W interakcji z fajnymi postaciami możesz budować genialne plany, obliczać perspektywy ataków i zmniejszać ryzyko znacznych obrażeń podczas kontrataków. Całkowicie zachowany jest kreskówkowy styl grafiki serii. Rozgrywka cieszy się jasnymi kolorami i wspaniałą muzyką. Potwory są ulepszane i rekonfigurowane, aby pasowały do ​​wybranego formatu zachowania w bitwach. Poprowadź oddział wspaniałych stworzeń i nie zapomnij poprowadzić ich do zwycięstwa!


Reklama

DRAGON QUEST TACT

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/10 12:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |