FOG - Battle Royale
0 (0)

Opis:

Game FOG - of Battle Royale  - to mieszanka wieloosobowej areny bitewnej z grą akcji typu survival, w której musisz odkrywać świat, walczyć, a nawet lękać się mgły, która oszczędziła tylko ostatniego bohatera.

Postać trafia na dużą i niebezpieczną wyspę, po której wędrują podopieczni innych graczy, a także liczne potwory. Na magicznych terytoriach będziesz musiał szukać broni i sprzętu, zdobywać monety do pompowania, walczyć z każdym, kto odważy się zablokować drogę. Potwory nie rozpoczynają konfrontacji zanim bohater się zbliży, walki można czasem uniknąć, zmieniając kierunek ruchu z daleka. Przeciwnicy mogą dopaść bohatera, spróbować go zniszczyć. Jeśli nie chcesz stawić im czoła, będziesz musiał zastosować taktykę osłony. W niewielkim stopniu można regulować częstotliwość walk, głównym zadaniem jest zachowanie własnego życia na kurczących się ziemiach.

Różnorodne stwory można łatwo zniszczyć standardowymi metodami, ale aby poradzić sobie z silnymi antagonistami, musisz poszukać bardziej skutecznej broni. Eksploracja lokacji jest bardzo emocjonująca, wojownik wchodzi do różnych pomieszczeń, otwiera skrzynie, szuka ekwipunku w odległych punktach otwartego świata. Użycie magii sprawia, że ​​fabuła jest bajkowa, a mikstury i inne niestandardowe bronie otwierają wiele możliwości przy odpowiednim użyciu. Wielopoziomowe pompowanie i szeroka gama ulepszeń pozwalają uczynić totem prawdziwie legendarnym, prawie wszechmocnym.

FOG - funkcje Battle Royale:

  • przetrwanie i bitwy z 29 prawdziwymi użytkownikami;
  • wiele modeli broni białej, magicznych narzędzi;
  • opcje śledzenia przeciwników, ukrywania się przed nimi;
  • szukaj sprzętu, cennych przedmiotów;
  • wchłanianie terytoriów i postaci śmiercionośną mgłą.

Deweloper z powodzeniem połączył gatunki MOBA i battle royale, oferując oryginalny format przygodowy ze stosunkowo krótkimi bitwami. Spektakularna oprawa graficzna z elementami fantasy w stylu średniowiecza tworzy magiczną oprawę. Różnorodne odcienie i uderzające szczegóły lokacji dodają rozgrywce. Dzięki opcjom dostosowywania możesz zaznaczyć żądane parametry, wybrać skórki. Biegaj, zdobywaj zasoby, walcz, wykorzystaj szansę na przeżycie!


Reklama

Pobierz FOG - Battle Royale 0.53.0

Nowości w tej wersji
Interface updated
Optimization
Bugfixes
informacje ogólne
wersja 0.53.0 (53000)
Data umieszczenia 2022-04-17 04:09
rozmiar 103.39 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/11 10:44
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |