Opis:

Gra Akademia Chaosu  to projekt karciany, w którym musisz zebrać najlepszych wojowników i zniszczyć armię wroga dążącą do podobnych celów.

Historia dotyczy utraty równowagi między mocami boskimi i demonicznymi. Wcześniej stworzyli obfitość korzyści dla ludzkości, otrzymanych w zamian za szczerą wiarę. Ale rozwój technologii zmusił ludzi do przyćmienia przekonań, z powodu których istniało niebezpieczeństwo zniszczenia całego wszechświata. Najlepsi na ziemi zostali wezwani na specjalną wyspę w celu odrodzenia fundamentów religijnych, powrotu dawnych sił do przedstawicieli porządku i chaosu. Cesarze, którzy istnieją gdzieś pomiędzy światem ziemskim a światem nadprzyrodzonym, stali się głównymi ludźmi wśród ludzi.

Na polu bitwy składającym się z 16 pól gracz określa rozmieszczenie swoich wojowników i innych elementów potrzebnych podczas konfrontacji. Wśród dostępnych postaci koniecznie znajdzie się Cesarz oraz kilka jednostek, wybranych przez system z talii dostępnej dla użytkownika przed bitwą. Wróg również układa karty, ale nie ma początkowego podziału terenu na połowy, więc wróg może znajdować się zbyt blisko głównej osoby. Kolejnym nietrywialnym rozwiązaniem dewelopera jest możliwość ukrycia mapy przed antagonistą do momentu ataku. Taki schemat pozwala organizować fajne pułapki ze smutnym wynikiem dla osobowości wroga.

Charakterystyczne cechy gry Chaos Academy:

  • bitwy karciane przeciwko drużynie przeciwnej;
  • setki kart do dodania do kolekcji;
  • przywoływanie żołnierzy, zastawianie pułapek, rzucanie zaklęć;
  • indywidualne cechy podopiecznych;
  • chęć zabicia cesarza kogoś innego.

Karty bohaterów mają wskaźniki zdrowia i umiejętności. Każdy totem ma unikalne umiejętności, ważne jest, aby je rozpoznać i mądrze połączyć siły na polu bitwy, aby uzyskać jak najlepszy efekt. Karty są w stanie pokonać siebie nawzajem, odbierając im zdrowie. Ważne jest, aby uratować drużynę przed stratami na dużą skalę, chronić swojego cesarza i zaatakować przywódcę obcych. Grafika w stylu anime dodaje uroku tajemniczej fabule. Fajne misje i losowe bitwy gwarantują ciekawą rozrywkę!


Reklama

Pobierz 1.1.6.1.0

Nowości w tej wersji
The following is the main content of this update:
- Fix the issue that some pop-up windows may disappear on full-screen devices and cause the game to freeze

Contact us:
Facebook(EN): https://www.facebook.com/Chaos-Academy-111831476982274/
Twitter:https://twitter.com/ChaosAcademy_jp
informacje ogólne
wersja 1.1.6.1.0 (46)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:45
rozmiar 64.17 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/11 12:46
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |