Monster Legends
0 (0)

Opis:

Grę Monster Legends można śmiało uznać, jeśli nie za przodka gatunku, to z pewnością zaangażować się w pierwszą falę, kiedy ludzie jeszcze nie rozumieli, co to było, z czym została zjedzona, ale zrozumieli, że wymagania gry byłyby całkiem odpowiednie dla przeciętnego smartfona, a pięć lat temu były znacznie słabsze. Niemniej jednak lata mijały, a takie projekty pozostawały popularne, przerośnięte ogromną rzeszą zarówno fanów, jak i naśladowców, z których część regularnie wyznaczała nowe standardy gatunku.


Nawiasem mówiąc, gra została przygotowana i nadal jest aktualizowana (na razie, co jest ważne) w studiu Socialpoint, które jak pokazuje praktyka wyraźnie nie lubi spieszyć się z projektami. Jeśli istniał pięć lat temu, a teraz ma na koncie tylko sześć projektów, to nietrudno policzyć ... Jednak gra Monster Legends nie jest najpopularniejsza w swoim portfolio z ponad 50 milionami pobrań. Mają projekt o nazwie Dragon City, który przyciągnął ponad 100 milionów graczy, ale dla zachowania uczciwości należy zaznaczyć, że format tego, co się w nim dzieje, niewiele różni się od naszego przypadku.


Jeśli z jakiegoś powodu przez pięć lat nie miałeś czasu na spotkanie z tą grą, to nadszedł czas, aby właśnie otrzymała świeże aktualizacje i jest gotowa na przyjęcie nowych graczy, a my wyjaśnimy, co się tutaj dzieje.

Nie wchodząc w szczegóły, możemy zauważyć dwa punkty, które twórcy połączyli w tym projekcie - farmę, dla której będziesz zbierać zasoby i hodować swoje potwory oraz, oczywiście, bitwy pvp z innymi, graczami takimi jak ty, co oznacza, że ​​jest medytacyjny rozwój terytorium i emocje związane z bitwami, co jest bardzo udaną kombinacją.


Cechy gry Monster Legends na Androida:

  • W tej chwili w grze jest już ponad 700 potworów, jak ci się podoba ta kolekcja?
  • Możesz przejść przez kilka potworów i zdobyć nowy gatunek, unikalny;
  • Turnieje i inne wydarzenia odbywają się regularnie, podczas których masz również szansę na zdobycie potwora;
  • Ostatnio pojawił się „mityczny” poziom rzadkości, czy możesz to złapać?

Wady gry:

  • Są zakupy i pomogą szybciej się rozwijać;
  • Jest też reklama, ale patrząc na nią dostajesz bonusy i generalnie nie musisz jej oglądać.

Podsumowując: Monster Legends to klasyk gatunku, z którego może cieszyć się prawie każdy, zwłaszcza jeśli lubisz pozostać przy grach przez długi czas. Projekt jest już stary, ale aktywnie się rozwija, do czego ma szczególny szacunek.


Reklama

Pobierz Monster Legends 13.0.9

Nowości w tej wersji
Bug fixes and performance improvements.
informacje ogólne
wersja 13.0.9 (1804996466)
Data umieszczenia 2022-04-13 19:54
rozmiar 119.48 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/13 10:27
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |