Elite Strike
0 (0)

Opis:

Game Elite Strike  - to strzelanka wieloosobowa, w której będziesz uczestniczyć w meczach 5 × 5, strzelać prosto, nosić modne ubrania, tańczyć, aby dojść do siebie.

Totem gracza jest zaproszony do stworzenia nowej drużyny lub udania się bezpośrednio do bitwy. Wybierając drugi scenariusz, system automatycznie wybierze towarzyszy i antagonistów. Możesz też określić żądaną lokalizację, cieszyć się dynamiką wydarzeń w mieście stylizowanym na western, walczyć na dużym statku podczas rejsu po oceanie, wkraść się do strefy przemysłowej lub wybrać coś innego. Fani nieoczekiwanych historii wolą losową mapę bez wcześniejszej informacji o niej.

Gracz nie spotka w lokacjach poważnych żołnierzy w wojskowych mundurach, stylowo ubrana młodzież biegająca po okolicy z karabinami maszynowymi. Deweloper starał się, aby strzelanka pierwszoosobowa była wyjątkowa, zdecydowała się ubrać postacie w zwykłe ubrania z dodatkami i innymi uroczymi żetonami. Czynnik ten nie wpłynął na jakość rozgrywki. Ciekawe place zabaw z dużą ilością broni zapewniają ekscytującą przygodę z dużym zagrożeniem dla życia.

Charakterystyczne cechy gry Elite Strike:

  • Potyczki drużynowe online 5 na 5;
  • wybór konkretnej lub losowej mapy;
  • dobór amunicji i różnych modeli broni;
  • standardowe konfrontacje, czyli instalacja / usunięcie bomby;
  • ruch do muzyki, aby przywrócić zdrowie.

Obecnie dostępne są dwa rodzaje rozgrywki. Pierwszym z nich jest drużynowy deathmatch z nieskończoną liczbą wskrzeszeń i limitem czasu na zegarze. Konieczne jest wielokrotne zabijanie i jednoczesne dbanie o przetrwanie każdego członka drużyny. Zwycięzcami są ci, którym udało się zniszczyć więcej przeciwników. Kolejnym wątkiem jest instalacja przez terrorystów elementu wybuchowego i jego neutralizacja przez zespół obrońców. W przyszłości obiecują dodać kilka dodatkowych trybów.

Kolorowa grafika, przemyślane lokacje i brak militarnego otoczenia naprawdę wyróżniają projekt na tle innych. Dodatkowo wymyślono funkcję tańca w celu gromadzenia siły przy słabym zdrowiu. Na podkreślenie zasługuje również szeroki arsenał broni i zbliżenie do realistycznego strzelania. Ciesz się ulubionym gatunkiem dzięki oryginalnym innowacjom!


Reklama

Elite Strike

Wszystkie aplikacje Sun Gray na mob-core.com.pl

Ocena:

(2)
3.33★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/13 12:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |