Opis:

Solo rycerz  jest fabularna akcja gra , w której bohater wędruje podziemia, zabija potwory i omija pułapki, zbiera przydatne przedmioty i próbuje odnaleźć zaginionych ludzi.

Wujek bohatera od lat szuka przyjaciół, którzy zniknęli w nieznanych krainach. Mężczyzna był w stanie określić ich przybliżoną lokalizację i poprosił młodego siostrzeńca o pomoc w poszukiwaniach. Po drodze nagle znaleźli się w ciemnym miejscu odizolowanym od reszty przestrzeni. Mieszkały tam złe potwory, z którymi musisz teraz walczyć. Historia milczy o tym, gdzie wylądował wujek, użytkownik kontroluje tylko siostrzeńca, samotnie eksplorując wielopoziomowe podziemne lokacje.

Po pierwsze, totem niszczy stwory bez użycia dodatkowych narzędzi. Po zbadaniu pierwszych widocznych terytoriów znajduje narzędzia do potężniejszych ataków. Na terenie znajduje się również wiele elementów wyposażenia, które można w razie potrzeby zebrać, wyjąć i połączyć. Warto też rozglądać się za kryształami i odpowiednimi monetami wypadającymi z niektórych pokonanych antagonistów. Od czasu do czasu bohaterowi oferowane są przedmioty ochronne i nowe umiejętności. Pozwalają ulepszyć taktykę atakowania wrogów.

Charakterystyczne cechy gry Solo Knight:

  • eksploracja przestrzeni podziemnej na dużą skalę;
  • zniszczenie różnych potworów;
  • uzyskiwanie i pompowanie umiejętności;
  • ponad 130 elementów wyposażenia z opcją kombinacji;
  • wydobywanie monet i fajne zapasy.

Ciemne tło i ograniczone możliwości oglądania zwiększają niepewność perspektyw. Mała wysepka lokacji jest oświetlona, ​​jakby znajdowała się w przepaści. Kiedy postać zbliża się do pewnej krawędzi, na następnej małej wyspie pojawia się most. Czasami musisz spaść na niższy poziom terenu. Domyślnie bitwy z przeciwnikami odbywają się w formacie automatycznym, za dobór przydatnych rzeczy, moment ich użycia oraz ustalenie optymalnych kombinacji przedmiotów odpowiada gracz. Kolejnym ważnym zadaniem jest wydawanie złotych monet, podnoszenie umiejętności. Jeśli chcesz, możesz zrobić instrukcję bitew, całkowicie kontrolować proces. Eksploruj lochy i eliminuj przeciwników, aby znaleźć sposób na ucieczkę do oświetlonej krainy!


Reklama

Pobierz Solo Knight 1.1.238

Nowości w tej wersji
Fix the abnormal problem of some books
informacje ogólne
wersja 1.1.238 (127)
Data umieszczenia 2022-04-04 13:04
rozmiar 61.85 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/14 10:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |