Opis:

Gra ITENO to układanka dla Twojego androida, który postanowił podążać za klasykami gatunku, oferując całkiem zrozumiałe zadania z liczbami i bardzo ładną oprawą wizualną, która przypomina nam o najlepszych przedstawicielach gatunku, na przykład Two Dots, które potrafią można nazwać dobrym wynikiem.

I przygotowaliśmy w studiu grę pod fajną nazwą Why Knot, ale nie znaleźliśmy w ich profilu innych projektów, co oznacza, że ​​właśnie ruszyły. Nawiasem mówiąc, popularność gry też dopiero zaczyna rosnąć iw tej chwili liczba pobrań ledwo przekroczyła tysiąc. Mamy nadzieję, że projekt ma wspaniałą przyszłość, na to zasługuje.


Zanim porozmawiamy o rozgrywce warto zaznaczyć, że nie bez powodu zapamiętaliśmy projekt Two Dots, bo mechanika jest bardzo podobna i nie mniej intuicyjna. Na każdym poziomie otrzymasz zadanie, na przykład zebranie określonej liczby kulek tego samego koloru. Liczba ruchów będzie ograniczona, ale na początku rozgrywki będzie ich więcej niż wystarczająco, co oczywiście szybko się zmieni. Łącząc kulki tego samego koloru uważaj na liczby, które mogą dać unikalne kombinacje, przyciągając na swoją stronę tak pożyteczną rzecz jak bomba, której eksplozja znacznie ułatwia zadanie. W miarę postępów będą pojawiać się pewne przeszkody, ale wszystko to będzie następować stopniowo, więc nie martw się - ucz się.


Cechy gry ITENO na Androida:

  • Liczby w kółkach do połączenia szeregowego;
  • Są tu bomby, użyj ich;
  • Są tu też duriany, zgadnij, jak pachnie?
  • Pająki ... strzeż się ich!
  • Wiele poziomów = wiele godzin zabawy;
  • Możesz grać bez dostępu do internetu.

Wady gry:

  • Jest reklama, ale jak powinna być w gatunku, jest zgrabnie wbudowana i nie przeszkadza;
  • Są zakupy, możesz się bez nich obejść, zdecyduj sam.

Podsumowując: gra ITENO może być nawet zbyt typowa dla gatunku, któremu trudno będzie wyróżnić się czymś wyjątkowym i wyjątkowym. Niemniej jednak, jeśli lubisz strzelać bąbelkami, pamiętaj, że jest to bardzo ekscytująca czynność.


Reklama

Pobierz ITENO 3.1

Nowości w tej wersji
We discovered a cave with colourful crystals. These crystals shine so brightly that they change the colour of everything around. We can't wait for you to explore this new cave.

Adjusted follow us wording
informacje ogólne
wersja 3.1 (55)
Data umieszczenia 2021-02-11 19:52
rozmiar 70.49 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Why Knot na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/02/14 12:51
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |